Zimowa oferta BZ WBK: 200 zł premii za założenie Konta Godnego Polecenia w pakiecie z kartą kredytową

30 sty

Zimowa oferta BZ WBK: 200 zł premii za założenie Konta Godnego Polecenia w pakiecie z kartą kredytową

Całkiem niedawno opisywaliśmy promocję BZ WBK, w której za założenie Konta Godnego Polecenia w pakiecie z kartą kredytową, można było zdobyć 150 zł. Teraz oprócz premii pieniężnej przygotowana jest jeszcze jedna nagroda w postaci bonu Sodexo o wartości 50 zł. Kupon ten można zrealizować w wielu sklepach, a także stacjach paliw oraz innych punktach handlowo – usługowych uczestniczących w systemie.

Bon Sodexo o wartości 50 zł

Aby skorzystać z promocji, w której nagrodą jest bon Sodexo o wartości 50 zł, trzeba być nowym klientem banku BZ WBK. Według regulaminu osoba taka:

w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do Promocji nie posiadała Konta prowadzonego w złotych polskich w Banku

Konieczne jest również wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz brak sprzeciwu wobec działań marketingowych banku, a także podanie numeru telefonu komórkowego do kontaktu w celu realizacji promocji. Wniosek o Konto Godne Polecenia należy złożyć do 28 lutego 2017 roku z dedykowanej strony promocji. Warto tutaj zaznaczyć, że złożenie wniosku w oddziale banku nie kwalifikuje do promocji.

Bon Sodexo o wartości 50 zł otrzymamy po wykonaniu co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu w którym złożony został wniosek (transakcje muszą być zaksięgowane w tym samym miesiącu w którym zostaną wykonane). Nagroda zostanie przesłana na nasz adres korespondencyjny najpóźniej do 30 kwietnia 2017 r.

Więcej szczegółów w regulaminie.

150 zł na dzień dobry

Bon Sodexo to jednak nie wszystko. Jakiś czas temu pisaliśmy na blogu o promocji w której za założenie Konta Godnego Polecenia w pakiecie z kartą kredytową można zdobyć 150 zł. Promocja nadal trwa i co najlepsze łączy się z zimową ofertą. W sumie można więc zdobyć nawet 200 zł premii.

Przypomnijmy najważniejsze zasady promocji „150 zł na dzień dobry”:

a) w Okresie przystąpienia do Promocji w dowolnym oddziale Banku lub Placówce Partnerskiej BZWBK zawrą z bankiem Umowę o Konto osobiste, lub telefonicznie za pośrednictwem Infolinii lub za pośrednictwem usług elektronicznych BZWBK24 Internet lub za pośrednictwem wniosku internetowego złożą wniosek i następnie zawrą umowę z bankiem o otwarcie Konta osobistego
[…]
e) w miesiącu wydania karty i/lub w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu Karty kredytowej, dokonają łącznie minimum 5 Transakcji bezgotówkowych główną Kartą kredytową

Za spełnienie tych warunków otrzymamy premię w wysokości 150 zł. Wypłata nagrody nastąpi do końca czwartego miesiąca kalendarzowego, licząc od miesiąca następującego po miesiącu, w którym bank podejmie pozytywną decyzję o przyznaniu karty.

Prześwietlenie oferty BZ WBK

Konto Godne Polecenia otwierane w promocji jest rachunkiem całkowicie darmowym. Nie zapłacimy nic jego otwarcie oraz prowadzenie. Przelewy złotówkowe zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej również są darmowe. Do 30 kwietnia 2017 r. obowiązuje promocja dzięki której nie musimy płacić za SMSkody służące do autoryzacji przelewów. Po tym okresie bank zapewne przywróci standardowe rozwiązanie – 5 darmowych SMSkodów w miesiącu, a za każdy następny pobierana będzie opłata w wysokości 0,20 zł. Jeśli chodzi o kartę wydawaną do konta osobistego, to może ona kosztować 4 zł. Jeśli jednak wykonamy nią miesięcznie 5 płatności na dowolne kwoty, to opłata zostanie zniesiona.

Biorąc pod uwagę wybór kart kredytowych, to najlepszą opcja z oferty banku jest karta MasterCard Silver lub Visa Silver. Atutem jest fakt, że można w dosyć prosty sposób uniknąć opłat. Według regulaminu za cały pierwszy rok posiadania karty, opłata roczna nie jest pobierana pod warunkiem rozliczenia minimum 5 transakcji (z wyjątkiem przelewów z karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty. Jeśli zdecydujemy się na dłuższy okres posiadania karty, to musimy liczyć się z tym, że w drugim i każdym kolejnym roku będzie pobierana miesięczna opłata. Można się jej pozbyć, wykazując się odpowiednią aktywnością (ilość wykonanych transakcji miesięcznie). Na koniec zaznaczmy jeszcze, że BZ WBK pobiera opłaty za wznowienie karty. Opłata w wysokości 15 zł jest pobierana po upływie okresu ważności karty.

Załóż Konto Godne Polecenia i odbierz 200 zł premii!

Write a Reply or Comment