Zgarnij 300 zł premii za wyrobienie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe i 100 zł za polecenie

19 Maj

Zgarnij 300 zł premii za wyrobienie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe i 100 zł za polecenie

Ostatnio pojawiła się nowa promocja w T-Mobile Usługi Bankowe. Będą mogli z niej skorzystać zarówno starzy jak i nowi klienci. Do zgarnięcia jest 100 zł za skuteczną rekomendację oraz 300 zł dla znajomego za założenie karty kredytowej. To nie wszystko! Dodatkowo bank oferuje również zwolnienie z opłat za kartę i darmowe wypłaty z bankomatów.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja „Poleć znajomemu kartę kredytową MasterCard ” trwa od 18 maja do 31 sierpnia bieżącego roku. Skorzystać z niej mogą obecni klienci banku posiadający dostęp do bankowości internetowej T – Mobile Usługi Bankowe. Wystarczy zalogować się na swoje konto i zarejestrować jako polecający. Dzięki temu będziemy mogli wysłać rekomendacje w postaci wiadomości e-mail zawierającej link do odpowiedniej strony internetowej.

Jeśli chodzi osobę polecaną, to zgodnie z regulaminem musi to być osoba, która nigdy wcześniej nie podpisała umowy z T-Mobile Usługi Bankowe o produkt, który jest rekomendowany. Jeśli rekomendowany jest inny produkt niż T-Mobile konto Odbiorca Rekomendacji może być klientem Banku korzystającym z Produktów i mieć aktywną umowę dot. Produktu z Bankiem (poza umową o rekomendowany Produkt).

Nie posiadasz znajomych korzystających z usług bankowych T-Mobile? Nic straconego! Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego: oszczednoscionline.pl/kontakt, a my prześlemy Ci odpowiedni kod.

300 zł premii

Aby zdobyć premię w wysokości 300 zł należy spełnić trzy warunki. Pierwszym warunkiem do zgarnięcia pierwszej części premii w wysokości 100 zł jest zawarcie umowy o kartę kredytową w ciągu 40 dni od złożenia wniosku. Dodatkowo należy dokonać transakcji bezgotówkowej, która musi być zaksięgowana w ciągu 60 dni od podpisania umowy o kartę.

Kolejne 100 zł otrzymamy za dokonanie 3 transakcji bezgotówkowych nowowydaną kartą kredytową. Transakcje te mają być zaksięgowane w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki dla premii numer 1.

Ostatnia część premii w wysokości 100 zł zostanie wypłacona, kiedy spełnimy warunki otrzymania pierwszej premii. Dodatkowo musimy dokonać trzech płatności kartą kredytową, które zostaną zaksięgowane w miesiącu kalendarzowym następującym jako drugi miesiąc, po miesiącu spełnienia warunków dla pierwszej z premii.

Warto również zaznaczyć, że polecający otrzyma wynagrodzenie za maksymalnie 3 polecenia ze stawką promocyjną. Kolejne będą liczone z zgodnie z regulaminem Programu Rekomendacyjnego.

Na szczęście regulamin promocji nie mówi nic o tym, że tylko trzech znajomych otrzyma 300 zł – możemy więc polecać dowolną ilość kart.

Premie dodatkowe oraz Premie standardowe zostaną wypłacone łącznie na Rachunki Uczestników do 25-go dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym warunki ich przyznania zostały spełnione.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Write a Reply or Comment