Zapłać BLIKiem i zgarnij darmowy bilet do Multikina

11 maj

Zapłać BLIKiem i zgarnij darmowy bilet do Multikina

BLIK wraz z siecią kin Multikino wystartował z kolejną promocją. Płacąc za bilet przy pomocy kodu BLIK będzie można zgarnąć drugi bilet na dowolny seans całkowicie za darmo. Zasady są banalnie proste. Niestety pula nagród jest ograniczona, więc żeby się załapać, trzeba się spieszyć.

Akcja promocyjna trwa do 31 maja 2017 r. Aby z niej skorzystać trzeba będzie kupić bilet do kina przez stronę internetową lub aplikację mobilną Multikina. Bilet możemy kupić na dowolny seans, najważniejsze jest, aby zapłacić za niego za pomocą kodu BLIK.

Tego samego dnia, w którym spełnimy warunki promocji, na nasz adres e-mail zostanie wysłany kod, który będzie można wymienić na dowolny seans 2d z wyłączeniem siedzeń VIP i sal Extreem, filmów wyświetlanych w technologii 3D, seansów filmowych w salach Platinum i strefie Velvet oraz Projekcji Specjalnych. Ważność kodu mija z dniem 30 czerwca 2017 r.

Organizator promocji przewidział pulę nagród wynoszącą 10 000 sztuk. Po jej wyczerpaniu kody nie będą przyznawane. Na koniec warto jeszcze dodać, że oficjalnie każdy uczestnik może skorzystać z promocji tylko raz.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie.

Write a Reply or Comment