Załóż Konto z Lwem i zyskaj 100 zł premii od ING Banku Śląskiego

13 Cze

Załóż Konto z Lwem i zyskaj 100 zł premii od ING Banku Śląskiego

Powraca styczniowa promocja w ING Banku Śląskim. Aby zdobyć premię w wysokości 100 zł wystarczy założyć Konto z Lwem i wykonać kilka transakcji bezgotówkowych. Nie ma łatwiejszego sposobu na dodatkową gotówkę.

Kto załapie się na promocję?

W promocji mogą wziąć udział tylko nowi klienci banku. Nowi to znaczy tacy, którzy od 1 stycznia 2015 r. do 6 czerwca 2016 r. nie posiadali lub nie współposiadali w banku któregokolwiek z kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student.

Oczywiście trzeba również wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Bank. Po odebraniu premii można tą zgodę cofnąć.

Promocja trwa od 7 czerwca do 31 sierpnia tego roku. Jeśli spełniamy powyższe warunki wystarczy już tylko wejść na stronę promocji i złożyć wniosek internetowy o Konto z Lwem (Direct lub Komfort) i kartą debetową oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe. Promocja dotyczy tylko zgłoszeń internetowych. Osoby zakładające Konto w placówce banku nie skorzystają z promocji.

Umowę o konto można zawrzeć za pomocą przelewu weryfikacyjnego lub za pośrednictwem kuriera. Pierwszy sposób jest dosyć ryzykowny ponieważ należy podać dokładnie takie same dane jak te, które podaliśmy we wniosku o konto w ING Banku Śląskim. Nawet najmniejszy błąd może spowodować odrzucenie wniosku bez możliwości ponownego założenia konta drogą internetową. Opcja kuriera jest więc dużo bardziej bezpieczna, podpisanie umowy to chwila, a miejsce w którym ma się zjawić kurier można podać dowolnie.

Uwaga: osoby, które posiadają inny produkt w ING (np. karta kredytowa, kredyt) mają nieco inną procedurę przystąpienia do promocji. Wniosek o konto muszą złożyć po zalogowaniu się do bankowości internetowej i do 31 sierpnia 2016r. wypełnić dedykowany formularz kontaktowy.

Jak zdobyć premię 100 zł?

Warunki zdobycia premii są bardzo proste. Wystarczy, że do 31 grudnia 2016r. wykonamy transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę o wartości min.1000 zł. Oczywiście płatności muszą zostać rozliczone i zaksięgowane na nowo otwartym rachunku.

Nagroda zostanie wypłacona do 31 stycznia 2017 roku. Aby ją zdobyć musimy do tego czasu nadal posiadać konto, kartę oraz konto oszczędnościowe. To właśnie na to ostatnie bank przeleje obiecaną nagrodę w wysokości 100 zł.

Sprawdź szczegóły promocji w regulaminie.

Ile nas to będzie kosztować?

Aby skorzystać z promocji należy założyć Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort. Rachunek w opcji Direct oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe są całkowicie darmowe. Zapłacić możemy jedynie za kartę debetową, która kosztować nas będzie 7 zł miesięcznie. Opłata zostanie jednak zniesiona, jeśli w okresie miesięcznym wykonamy nią płatności za min. 300 zł. Dla osób poniżej 26 roku życia wysokość tej kwoty to 200 zł.

Wypłaty w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash są darmowe. Jeśli chodzi o wypłaty z innych bankomatów to pierwsza w miesiącu jest również za darmo. Druga i każda kolejna kosztuje już 2,50 zł.
Promocyjna oferta Otwartego Konta Oszczędnościowego gwarantuje klientom oprocentowanie na poziomie 2% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł. Oprocentowanie to obowiązuje przez pierwsze 4 miesiące od otwarcia, później spada do oprocentowania standardowego, czyli 1%. Jeśli chodzi o przelewy z konta oszczędnościowego to standardowo raz w miesiącu można wykonać jeden darmowy przelew. Każdy następny to koszt 10 zł. W przypadku przelewów wewnętrznych opłaty są zniesione.

Oferta Konta z Lwem Komfort nie jest zbytnio korzystna. Prowadzenie tego konta wiąże się ze stałą miesięczną opłatą. Pierwsze trzy miesiące obowiązuje opłata „promocyjna” 6 zł, później opłata wzrasta do 12 zł miesięcznie.

Skorzystaj z promocji i zgarnij bonus w wysokości 100 zł!

15 comments

 1. Admin

  da się jakoś tak zrobić w ING, żeby w ogóle nie płaciło się za wypłaty z bankomatów??

  Odpowiedz
  1. Admin

   Od stycznia tego roku już tak jest i nic nie da się zrobić z tym, trzeba bulić. Bank tak pociesza klientów: bank informuje, że:

   „aby ułatwić dostęp do naszych bankomatów, ciągle zwiększamy ich liczbę – w styczniu 2016 roku będzie ich już 1200;
   dzięki współpracy z siecią Planet Cash, z końcem stycznia 2016 roku, do Twojej dyspozycji będzie dodatkowo 2100 bankomatów;”

   Na podatek bankowy muszą trochę oskubać klientów… bankstery…

   Odpowiedz
 2. Admin

  A na konto oszczędnościowe trzeba coś wpłacać?

  Odpowiedz
  1. Admin

   najn, możesz sobie je trzymać puste, nic się nie płaci, chyba że później ING wpadnie na taki pomysł, żeby wprowadzić opłatę

   Odpowiedz
 3. Admin

  jeśli chodzi o tą kartę to można z niej zrezygnować po wydaniu 1000 zł, czy trzeba czekać do 31 stycznia z rezygnacją?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Do @rejmonia – czytaj uważnie tekst 😛 jest napisane jak wół: „Nagroda zostanie wypłacona do 31 stycznia 2017 roku. Aby ją zdobyć musimy do tego czasu nadal posiadać konto, kartę oraz konto oszczędnościowe. To właśnie na to ostatnie bank przeleje obiecaną nagrodę w wysokości 100 zł.”

   Odpowiedz
   1. Admin

    aah sory, nie doczytałam 😛

    Odpowiedz
 4. Admin

  ładna ta Ola Frycz w reklamach ING…

  Odpowiedz
 5. Admin

  Promocja spoko, ale to że większość bankomatów jest płatna to już nie jest spoko

  Odpowiedz
  1. Admin

   pierwsza wypłata w miesiącu z innych bankomatów jest darmowe, dopiero kolejne są płatne

   Odpowiedz
 6. Admin

  zakładał ktoś już to konto? Jak poszło?

  Odpowiedz
 7. Admin

  Do kiedy mamy możliwość założenia konta i wzięcia udziału w promocji?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Na stronie jest napisane ‚Otwórz konto osobiste przez internet do 31.08.2016 r.’

   Odpowiedz
   1. Admin

    Szkoda, że trzeba tak długo czekać na wypłatę 100zł….

    Odpowiedz
    1. Admin

     faktycznie.. 7 miesięcy.. przesada

     Odpowiedz

Write a Reply or Comment