Załóż Konto Godne Polecenia (4%) i zgarnij dodatkowe 100 zł!

08 cze

Załóż Konto Godne Polecenia (4%) i zgarnij dodatkowe 100 zł!

Wystartowała najnowsza promocja Comperia Bonus 6, w której można zgarnąć aż 100 zł, jedynie za założenie Konta Godnego Polecenia. Dodatkowo konto zapewnia nam oprocentowanie na poziomie 4% do końca czerwca 2017 roku.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja trwa do 30 czerwca bieżącego roku. Przeznaczona jest dla nowych klientów banku, to znaczy takich, którzy nie mieli w BZ WBK żadnego rachunku w złotych polskich od 15 sierpnia 2015 roku do momentu zawarcia umowy o otwierane w ramach Promocji Konto. Jeśli jednak posiadasz np. kartę kredytową albo kredyt, a nie masz gotówkowego konta, to promocja jest również dla Ciebie.

Jeśli ten warunek jest spełniony, wystarczy już tylko zarejestrować się na stronie promocji. Nie zapomnijmy potwierdzić rejestracji, klikając w link aktywacyjny wysłany do nas w wiadomości e-mail. Wniosek o Konto Godne Polecenia należy złożyć przez wygenerowany specjalnie dla nas link. Ważne jest, aby podczas składania wniosku wyrazić zgodę na przekazanie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową w celu realizacji promocji. Chodzi o to, aby BZ WBK mógł przekazać organizatorowi akcji, czy spełniliśmy warunki promocji. Dodatkowo wymagana jest od nas zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Dostępne są dwie opcje założenia konta. Pierwsza to przelew z innego banku. Należy tutaj pamiętać, aby dane w przelewie dokładnie zgadzały się z tymi podanymi we wniosku. Przykładowo „ul. Bruna 23” nie będzie dla banku tożsama z „ul. Juliana Bruna 23”. W takim przypadku bank ma prawo odrzucić nasz przelew, a przez to nie założyć konta.

Drugą opcją jest wybranie przesyłki kurierem, który podjedzie do nas z umową. Jeśli nie jesteśmy pewni czy wszystko zadziała, lepiej wybrać tę opcję, a przecież kurier może do nas podjechać nawet do pracy. Jeśli natomiast zdecydujemy się na pierwszą opcję i bank odrzuci nasz przelew, wystarczy, że jeszcze raz klikniemy w udostępniony link do założenia konta i złożymy wniosek, wybierając tym razem kuriera. Nie musimy rejestrować się drugi raz w promocji.

Ale jak zdobyć obiecane 100 zł?

Warunkiem otrzymania premii 100 zł jest wykonanie 6 transakcji bezgotówkowych kartą, BLIKiem lub telefonem. Promocja co prawda nie wymaga od nas wyrabiania karty podczas wnioskowania o rachunek, jednak warto ją założyć, ponieważ do końca czerwca 2017 roku korzystanie z karty będzie całkowicie darmowe i nie poniesiemy żadnych opłat. Później możemy oczywiście zrezygnować z karty. Tak więc wystarczy tylko wybrać się 6 razy do sklepu i zapłacić za swoje zakupy kartą. Tyle ,aby zdobyć obiecane 100 zł. Transakcje muszą być zaksięgowane do 31 sierpnia tego roku.

Powiadomienie o otrzymaniu premii zostanie do nas wysłane do dnia 23 września bieżącego roku za pośrednictwem wiadomości e-mail oraz SMS. Po otrzymaniu informacji mamy 5 dni, aby zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane potrzebne do odbioru premii: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz numer aktywnego Konta Godnego Polecenia. Szczegółową instrukcję postępowania otrzymamy w mailu.

Sama premia w wysokości 100 zł pojawi się na naszym koncie najpóźniej 30 września tego roku. Uwaga: uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną premie!

BZ WBK2

Czy opłaca się założyć Konto Godne Polecenia?

Konto Godne Polecenia to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, który jest całkowicie darmowy. Zakładając go w powyższej promocji, dodatkowo zyskamy oprocentowanie rachunku na poziomie 4% (oczywiście w skali roku), które nie zmieni się aż do końca czerwca 2017 roku. Należy jednak pamiętać, że oprocentowanie to dotyczy kwot do 4000 zł, jeśli przekroczymy tą kwotę oprocentowanie spadnie do 1%. Tak więc zakładając takie konto, nie dość, że zyskamy odsetki, to nasze pieniądze będą zawsze pod ręką i będziemy je mogli bez problemu wpłacać i wypłacać.

Jak było wcześniej wspomniane, BZ WBK nie pobiera opłat za kartę. Wypłaty z bankomatów również są darmowe. Więc gdzie jest haczyk? Niestety od sierpnia 2016 roku zmienia się tabela opłat i prowizji banku. Od tej pory będziemy płacić za:

 • płatności pay-by-link przez Przelewy24 – 50 gr
 • zlecenia stałe – 50 gr
 • kody autoryzacyjne SMS – od 6 kodu miesięcznie

Nie mniej jednak Konto Godne Polecenia to nadal oferta z najlepszym oprocentowaniem na rynku. Jeśli więc będziemy je traktować bardziej jako skarbonkę i nie będziemy przekraczać 5 przelewów miesięcznie, to za obsługę konta nie będziemy nic płacić.

Jak zyskać jeszcze więcej?

Jeśli chcemy skorzystać na promocyjnym oprocentowaniu rachunku na poziomie 4%, możemy założyć aż 3 Konta Godne Polecenia. Oczywiście premię 100 zł otrzymamy tylko za założenie pierwszego konta, ale promocyjne oprocentowanie 4% na dwóch pozostałych będzie nadal aktualne.

Jak założyć dodatkowe konta? Jeśli aktywujemy już pierwsze konto, to kolejne dwa należy złożyć przez zwykły wniosek, wybierając podpisanie umowy za pomocą kuriera.

Założenie dodatkowych rachunków będzie przydatne dla osób, które posiadają więcej oszczędności i chcą pomnożyć swój kapitał. Zakładając trzy konta, na każdym będą mogli wpłacić 4000zl. Tak więc z każdego konta po roku otrzymamy około 160 zł odsetek brutto czyli łącznie z trzech kont nawet 480 zł.

Po szczegóły odsyłamy do regulaminu promocji.

12 comments

 1. Admin

  Kurczę, zamiast Ostrów Mazowiecka napisałam Ostrów Maz. we wniosku. Myślicie, że przejdzie? Głupio by tak było pozbawić się premii, a tu czytam, że jak się napisze „ul. Bruna 23” zamiast „ul. Juliana Bruna 23” to już po ptakach ;(

  Odpowiedz
  1. Admin

   A dawno wysyłałaś wniosek? Jeśli coś by było nie tak to myślę, że dostałabyś jakąś informację.

   Odpowiedz
  2. Admin

   Spokojnie, tego typu różnica sądzę, że nie będzie miała znaczenia 😉

   Odpowiedz
 2. Admin

  „zyskamy oprocentowanie rachunku na poziomie 4% (oczywiście w skali roku), które nie zmieni się aż do końca czerwca 2017 roku”
  A ile będzie wynosiło po tym czasie?

  Odpowiedz
  1. Admin

   chyba 1%, ale ręki nie dam sobie uciąć…

   Odpowiedz
 3. Admin

  A jeśli posiadam konto firmowe w BZW BK to mogę skorzystać z promocji?

  Odpowiedz
 4. Admin

  moim zdaniem najlepsze konto do oszczędzania. niektóre lokaty nawet nie są tak oprocentowane

  Odpowiedz
 5. Admin

  Czy będę wciąż „nowym klientem” jeżeli złozylam podanie o założenie konta a następnie je odwolałam? Tzn w momencie pojawienia się kuriera nie złożyłam wymaganych podpisów?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Wydaje mi sie, że klientem banku stajesz się odpiero po podpisaniu umowy

   Odpowiedz
 6. Admin

  „Promocja co prawda nie wymaga od nas wyrabiania karty podczas wnioskowania o rachunek, jednak warto ją założyć, ponieważ do końca czerwca 2017 roku korzystanie z karty będzie całkowicie darmowe i nie poniesiemy żadnych opłat” Mogę gdzieś sprawdzić, ile wynoszą późniejsze opłaty za użytkowanie karty? Zostanę poinformowana o końcu bezpłatnego okresu?

  Odpowiedz

Write a Reply or Comment