5% zwrotu dzięki darmowej karcie Simplicity od Citibank

08 wrz

5% zwrotu dzięki darmowej karcie Simplicity od Citibank

Citibank wystartował z nową promocją, która zaskakuje swoją prostotą. Pomijając aktualną akcję banku związaną z bonem do wykorzystania na stronie allegro.pl, ta jest zdecydowanie jedną z najciekawszych oraz najbardziej popularnych. Dzięki niej bank pozwala nam uzyskać aż 5% zwrotu za zakupy, których dokonamy za pomocą karty – maksymalny zysk może wynieść aż 400 zł.

Pierwsze kroki ku promocji

Jak to zwykle bywa, bank oferuje nagrody dla nowych klientów. Oznacza to, że chcąc wziąć udział w najnowszej akcji, musimy być niemal zupełnie nowi w Citibank – obejmuje ona bowiem osoby, które po 1.01.2014 roku nie posiadały żadnej karty kredytowej banku (dotyczy to również kart dodatkowych).

Ze względu na to, że promocja dotyczy kart kredytowych, musimy również spełniać kilka dodatkowych wymogów określonych przez bank tj. „wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Kolejne kroki są powtórzeniem bardzo często praktykowanych zasad, jeżeli chodzi o tego typu promocje. Musimy wejść na dedykowaną stronę banku oraz wypełnić wniosek. Ponadto ważne jest, aby pamiętać o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych. Wykonując te zalecenia, znajdujemy się coraz bliżej nagrody.

Po spełnieniu powyższego otrzymamy telefon od konsultanta – możemy się go spodziewać w ciągu kilku dni. W przeprowadzonej rozmowie oceni on, jak bardzo jesteśmy wiarygodni dla banku oraz czy otrzymamy kredyt.

Na złożenie wniosku mamy czas do początku grudnia, natomiast aktywacja karty musi nastąpić najpóźniej 31.12.2016.

Jak zgarnąć 400 zł?

Zasady akcji nie są skomplikowane, wystarczy jedynie dokonywać płatności kartą kredytową. Gra rozpoczyna się w pierwszym pełnym miesiącu po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Musimy również w tym czasie zalogować się do serwisu Citibank Online lub Citi Mobile. W zamian bank zobowiązuje się zwrócić nam 5% sumy wydanej na transakcje bezgotówkowe, jednak przekazana nam kwota nie przekroczy 50 zł miesięcznie lub 400 zł rocznie. Wynika z tego, że chcąc zgarnąć premię maksymalną, musimy wydać 8 000 zł.

Zapraszamy do promocji na stronie citibank.pl

6 comments

 1. Admin

  Złożyłem dzisiaj wniosek, orientuje się ktoś ile trzeba czekać na decyzje banku w sprawie przyznania kredytówki?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Nastąpi to szybko, zadzwoni konsultant z banku 😉

   Odpowiedz
 2. Admin

  dobrze rozumiem, ze jeżeli podpiszemy umowę we wrześniu, możemy dostawać zwroty już od października?

  Odpowiedz
  1. Admin

   tak jest! pięknie co nie? 😉

   Odpowiedz
 3. Admin

  Zatrudnienie minimum 3 miesiące. Może to być umowa zlecenie czy musi być umowa o pracę?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Bankowi zależy przede wszystkim na stałości dochodów 😉

   Odpowiedz

Write a Reply or Comment