Wspólna promocja od Alior Banku i Comperii – lokata na 4% i bonus 55 zł do zgarnięcia

13 lis

Wspólna promocja od Alior Banku i Comperii – lokata na 4% i bonus 55 zł do zgarnięcia

Comperia kolejny raz przygotowała specjalną ofertę promocyjną dla swoich klientów, korzystających z usług bankowych. Nowa promocja dotyczy konta w Alior Banku, lokaty na 4% oraz premii pieniężnej.

Do zgarnięcia w nowej promocji od Comperii jest bonus w wysokości 55 zł. Klient musi założyć darmowe konto osobiste w Alior Banku oraz lokatę z oprocentowaniem na 4%. Oprócz tego, do wygrania są dodatkowe nagrody takie jak: smartfony oraz smartwatche.

Dla kogo?

Oferta jest skierowana do nowych klientów Alior Banku. Co oznacza nowy klient? To taki, który nie posiadał, żadnego produkty od 1 stycznia 2015. Do tych klientów nie należą osoby posiadające rachunek w T-Mobile Usługi bankowe oraz Meritum Banku. Z promocji wykluczone są również osoby, które złożyły wniosek elektroniczny o otworzenie konta w Alior Banku po 30 września 2015 r. Nawet, jeśli konto nie zostało otworzone, taka osoba nie może skorzystać ze wspólnej promocji Alior Banku i Comperii.

Co należy zrobić, aby skorzystać z promocji?

Najpierw należy zarejestrować się na stronie promocji. W tym przypadku działa zasada – jeden adres e-mail to jeden wniosek. Następnie trzeba potwierdzić rejestrację poprzez otworzenie linku otrzymanego w wiadomości w mailu. Po tych czynnościach klient ma czas do 31 grudnia 2015 r., aby podpisać umowę o Konto Internetowe w Alior Banki. Po zawarciu umowy należy dokonać jednej płatności kartą debetową, którą otrzymamy wraz z kontem oraz założyć lokatę powitalną na okres 2 miesięcy na minimalną kwotę 1 tys. zł. Lokatę można otworzyć w ciągu 30 dni od założenia Konta Internetowego. Maksymalny depozyt wynosi 10 tys. zł.

Premię w postaci 55 zł otrzymamy po spełnieniu powyższych czynności. Do 21 stycznia 2016 Comperia poinformuje nas o przyznaniu premii, a do 31 stycznia pieniądze powinny wpłynąć na nasze konto.

Kto może liczyć na dodatkowe nagrody?

Jeśli ktoś chce powalczyć o smartfony Samsunga czy smartwatche Sony, może do 6 grudnia odpowiedzieć na pytanie „Jak powinna wyglądać Wyższa Kultura Bankowości?”. Swoje przemyślenia można wysyłać na adres konkurs@comperiabonus.pl. Ostateczny termin nadsyłania odpowiedzi to 31 grudnia 2015 r.

Jakie koszty wiążą się z Kontem Internetowym w Alior Banku?

Konto Internetowe Alior Banku jest praktycznie darmowe. Jedyne opłaty jakie możemy ponieść to prowizja za kartę debetową (4 zł) oraz wypłaty z bankomatów innych niż Euronet, Planet Cash lub własne bankomaty Aliora. Z opłaty za kartę możemy być zwolnieni, jeśli dokonamy płatności bezgotówkowych powyżej 100 zł. Jednak do końca marca 2016 r. z opłat za kartę są zwolnieni wszyscy uczestnicy promocji Comperii oraz Alior Banku.

Harmonogram promocji:

  • Do 8 grudnia 2015 r. można zarejestrować się na stronie promocji
  • Do 9 grudnia 2015 r. należy złożyć wniosek o Konto Internetowe Alior Banku
  • Do 31 grudnia 2015 r. trzeba zawrzeć umowę o konto, dokonać jednej płatności kartą oraz otworzyć lokatę na 4% wpłacają min. 1 tys. zł.
  • Do 21 stycznia 2016 r. uczestnicy promocji otrzymają informację o przyznaniu nagród i bonusów.
  • Do 31 stycznia 2015 r. po spełnieniu wszystkich warunków zostanie wypłacony na rachunek bonus w wysokości 55 zł.

Write a Reply or Comment