Voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

06 wrz

Voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

Ruszyła kolejna promocja Citibanku. Wiele osób zapewne pamięta poprzednie edycje, w których do zgarnięcia były vouchery do sklepów takich jak Empik, morele.net, czy nexterio.pl. Tym razem za wyrobienie karty kredytowej Simplicity czeka na nas voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na zakupy w serwisie Allegro.

Dla kogo promocja?

Standardowo, aby wziąć udział w akcji należy być nowym klientem banku, to znaczy osobą, która nie posiadała żadnej karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2014r. Bank wymaga również spełnienia minimalnych kryteriów dochodowych, mianowicie:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Jeśli warunki są spełnione wystarczy już tylko wejść na stronę promocji i złożyć wniosek o kartę. Podczas wypełniani wniosku należy pamiętać o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych. W ciągu kilku dni bank powinien ocenić naszą zdolność kredytową, jeśli decyzja będzie pozytywna to umowa o kartę zostanie do nas przesłana za pomocą kuriera. Uwaga: bank może poprosić o dokumenty potwierdzające zarobki, jest to jednak kwestia indywidualna. Na złożenie wniosku mamy czas do końca roku.

Co należy zrobić, aby otrzymać tytułową premię? Otóż w ciągu kolejnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otrzymania karty będzie trzeba przynajmniej raz zalogować się w internetowym serwisie Citibanku lub przez aplikację mobilną Citi Mobile oraz wykonać kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 2 000 zł. Uwaga: do transakcji nie wliczają się transakcje będące zapłatą za rachunki oraz transakcje zwrócone lub niezaksięgowane.

Po spełnieniu tych warunków bank przekaże nam voucher do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy o kartę. Zostanie on wysłany za pomocą wiadomości w serwisie internetowym banku. Bon pozwala na jednorazowe obniżenie ceny towarów znajdujących się w koszyku Allegro o kwotę 400 zł. Oznacza to, że w przypadku niewykorzystania całego vouchera, nie będzie możliwości późniejszego wykorzystania powstałej różnicy.

Czy są jakieś haczyki? Niestety tak. Podobnie jak w poprzedniej promocji, tak również i w tej, bank wymaga od nas wykonania minimum jednej transakcji kartą miesięcznie przez okres 12 miesięcy. Kwota transakcji jest dowolna, ale warto o niej pamiętać, ponieważ w przypadku niespełnienia warunku, bank naliczy jednorazową opłatę w wysokości 200 zł. Jeśli wykorzystamy cały bon, nadal będziemy do przodu, jednak nie ma sensu tracić w ten sposób pieniędzy.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Prześwietlenie oferty karty kredytowej w Citibanku

Karta kredytowa Citi Simplicity sama w sobie jest całkowicie darmowa. Bank nie nakłada na nas żadnej opłaty rocznej, ani miesięcznej. Jeśli zadłużenie na karcie będzie spłacane terminowo, to również nie poniesiemy żadnych kosztów.

Jedyna opłata jaką możemy ponieść, to opłata za usługę CitiPhone, która umożliwia klientom korzystanie z serwisu bankowości telefonicznej. Koszt tej usługi wynosi 6 zł, żeby pozbyć się opłaty wystarczy wyłączyć usługę.

W ramach promocji zamiast karty Simplicity można wybrać kartę MasterCard World. Nie jest to jednak za bardzo opłacalna opcja, ponieważ miesięczny koszt karty wynosi aż 18 zł.

Wyrób kartę Simplicity i odbierz voucher o wartości 400 zł!

1 komentarz

  1. Admin

    Jedna z najlepszych promocji bankowych jakie widziałem 🙂

    Odpowiedz

Write a Reply or Comment