Voucher o wartości 400 zł do Empiku za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

21 lip

Voucher o wartości 400 zł do Empiku za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

Właśnie wystartowała kolejna promocja Citibanku. Tym razem za wyrobienie karty kredytowej Simplicity, możemy zgarnąć bon o wartości 400 zł do wykorzystania w Empiku. Zasady jak zwykle banalnie proste. Wystarczy, że przez rok będziemy wykonywać jedna transakcję kartą kredytową miesięcznie.

Promocja dla nowych klientów

Warunkiem przystąpienia do promocji jest status nowego klienta Citibanku. Oznacza to, że w akcji wezmą udział tylko te osoby, które nie posiadały karty kredytowej tego banku od 1 stycznia 2014 roku do chwili obecnej. Jeśli ten warunek jest spełniony, wystarczy już tylko wysłać wniosek o kartę poprzez stronę przeznaczoną promocji.

Pamiętajmy, że bank już na wstępie określa minimalne wymagania co do przyznania karty. Podobnie jak w poprzedniej promocji wymagany jest wiek minimum 21 lat, przy czym dochód netto nie może być mniejszy niż 1200 zł, a zatrudnienie w obecnej firmie musi wynosić minimum 3 miesiące. W przypadku firm minimalny wiek jaki należy osiągnąć to 25 lat, a działalność gospodarcza musi mieć minimum 2 lata. Oczywiście każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie i to czy otrzymamy kartę zależy przede wszystkim od analityka.

Voucher 400 zł do wykorzystania w Empiku

Aby otrzymać bon należy w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogować się do bankowości Citibank Online lub Citi Mobile. Voucher o wartości 400 zł zostanie do nas wysłany za pomocą wiadomości w systemie bankowości mobilnej do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy.

Voucher możemy aktywować na stronie internetowej sklepu Empik, podając jego treść w polu „eKarta prezentowa”. Pamiętajmy, że bon ma określoną datę ważności i jest to 30.06.2017 r.

W promocji istnieje jeden haczyk. Otrzymując voucher zobowiązujemy się do wykonywania przez okres 12 miesięcy przynajmniej jednej transakcji miesięcznie otrzymaną kartą. Transakcja może być wykonana na dowolną kwotę, więc równie dobrze możemy użyć karty do opłacenia napoju, bułki, czy biletu autobusowego. Jeśli nie spełnimy tego warunku, bank ma prawo obciążyć nas karą umowna w wysokości 200 zł.

Sama promocja trwa do 30 września tego roku. Przypomnijmy również, że Citibank wygenerował jeszcze dwie prawie takie same promocje z tym, że voucher możemy otrzymać do sklepu nexterio.pl lub do morele.net.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Która karta najbardziej opłacalna?

Wysyłając wniosek o kartę kredytową do Citibanku otrzymamy dwie możliwości do wyboru. Pierwsza z nich to karta Simplicity i to właśnie na nią powinniśmy się zdecydować, ponieważ jest to najbardziej opłacalna karta kredytowa Citibanku. Nie posiada żadnej opłaty miesięcznej ani rocznej, tak więc jeśli będziemy terminowo spłacać zadłużenie na karcie, to nie zapłacimy ani grosza prowizji czy odsetek. Druga karta jaką oferuje Citibank to MasterCard World. Nie jest to jednak zbyt opłacalna opcja, ponieważ kosztuje ona aż 18 zł miesięcznie.

Złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity i odbierz bon 400 zł!

4 komentarze

 1. Admin

  Uff w końcu promocja dla mnie! Nareszcie załapałam się na „nowego klienta”:D

  Odpowiedz
  1. Admin

   To im się udało. Kiedyś miałam tam koto i bałam się, że promocja mnie nie obejmie, a tu proszę

   Odpowiedz
 2. Admin

  Spora ta kara za nie wykonanie jednej płatności…

  Odpowiedz
 3. Admin

  A jeśli zakupy przekroczą voucher to można resztę dopłacić przelewem?

  Odpowiedz

Write a Reply or Comment