Voucher 400 zł do wydania na morele.net od Citibanku za wyrobienie darmowej karty Simplicity

11 lip

Voucher 400 zł do wydania na morele.net od Citibanku za wyrobienie darmowej karty Simplicity

W najnowszej promocji Citibanku, za założenie darmowej karty kredytowej Simplicity, można zgarnąć bon o wartości 400 zł do wydania dowolny produkt w sklepie internetowym morele.net.

Promocja dla nowych klientów

Warunkiem przystąpienia do promocji jest status nowego klienta banku. Oznacza to, że z promocji skorzystają tylko te osoby, które od 1 stycznia 2014 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowo, aby otrzymać kartę należy spełnić pewne wymagania dochodowe. Minimalny wiek jaki należy przekroczyć to 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł oraz przynajmniej 3-miesięczne zatrudnienie w obecnej firmie. Dla firm minimalny wiek to 25 lat oraz staż działalności gospodarczej równy minimum 2 lata.

Jeśli powyższe warunki są spełnione wystarczy już tylko wejść na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o kartę. Jeśli nasza zdolność kredytowa zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu kilku dni bank wyśle do nas kuriera z umową. W razie wątpliwości zostaniemy poproszeni o wybrane dokumenty typu wyciąg z konta czy PIT.

W tym momencie zdobycie vouchera jest już na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogujemy się co najmniej raz w serwisie internetowym Citibanku lub przez aplikację mobilną. Bon o wartości 400 zł zostanie wysłany do nas poprzez wiadomość w bankowości internetowej w drugim tygodniu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przykładowo: jeśli umowę o kartę podpiszemy w lipcu, to sierpniu musimy zalogować się bankowości, a we wrześniu przyjdzie do nas wiadomość z voucherem.

Zobowiązanie na 12 miesięcy

Jak to często w promocjach bywa, tak i tutaj pojawia się mały haczyk. Biorąc udział w promocji, zobowiązujemy się do wykonania przynajmniej jednej transakcji kartą miesięcznie przez okres 12 miesięcy od podpisania umowy. Płatności mogą być wykonywane na dowolną kwotę ale trzeba o nich pamiętać. Jeśli nie spełnimy tego warunku, bank obciąży nas karą w wysokości 200 zł.

Pomimo tego obciążenia, promocja sama w sobie jest bardzo opłacalna. Mamy dowolność jeśli chodzi o wybór produktu, a 400 zł to całkiem pokaźna suma.

Dodatkowe informacje

Voucher będzie aktywny, jeśli wartość naszego zamówienia w serwisie morele.net będzie wynosiła co najmniej 400,01 zł. Data ważności vouchera upływa z dniem 30.11.2016r., natomiast do samej promocji możemy przystąpić do końca sierpnia.

Jeśli chodzi o kartę Simplicity to jest ona darmowa. Nie ma żadnej opłaty rocznej, czy miesięcznej. A spłacając zadłużenie na karcie w terminie, nie będziemy musieli płacić również żadnych odsetek.

Warto zaznaczyć, że zamiast karty Simplicity można wybrać kartę MasterCard World, ale nie jest to opłacalna opcja, ponieważ opłata za taką kartę wynosi aż 18 zł miesięcznie.

Złóż wniosek o kartę Simplicity i zdobądź bon 400 zł!

3 komentarze

 1. Admin

  A jeżeli nie spełnimy warunków w kolejnych miesiącach tzn zapomnimy o płatności to znowu płacimy te 200zł?

  Odpowiedz
 2. Admin

  Kiedy wpisujemy dane z vouchera? Nigdy z czegoś takiego nie korzystałem

  Odpowiedz
  1. Admin

   Zapewne przy składaniu zamówienia, w momencie płatności….

   Odpowiedz

Write a Reply or Comment