VIII edycja Money Manii – do zgarnięcia nawet 600 zł za założenie eKonta

07 Lip

VIII edycja Money Manii – do zgarnięcia nawet 600 zł za założenie eKonta

Wystartowała już ósma edycja Money Manii. Tym razem za założenie konta w mBanku dostaniemy premię w wysokości 100 zł. Dodatkowo cały czas trwa akcja „Zyskuj z eKontem” w której za otwarcie konta można dostać nawet 500 zł. W sumie nasza premia może wynieść aż 600 zł, to całkiem spora suma jak za konto, które samo w sobie jest całkowicie darmowe.

Premia 100 zł nie tylko dla nowych klientów

Warto zauważyć, że regulamin akcji promocyjnej „Money Mania 8” nie jest tak rygorystyczny jak w przypadku promocji „Zyskuj z eKontem”. Podczas gdy w akcji z premią 500 zł starzy klienci mBanku nie mogą wziąć udziału, tak z promocji Money Manii część z nich będzie mogła już skorzystać. Według regulaminu uczestnikami akcji nie mogą być:

klienci Banku posiadający dowolny produkt w mBanku w okresie od 1 października 2015 roku do momentu złożenia wniosku w ramach Akcji

Jeśli warunek jest spełniony wystarczy już tylko zarejestrować się na stronie promocji, stworzyć profil oraz wysłać wniosek o eKonto z wygenerowanego dla nas linku. Konieczne będzie również zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Ostatnim krokiem będzie podpisanie umowy o eKonto w taryfie standard do 11 września 2016.

Aby zdobyć premię w wysokości 100 zł musimy do 2 października wykonać 5 dowolnych transakcji bezgotówkowych. Nie zapomnijmy również o uzupełnieniu swojego numeru konta na stronie promocji, ponieważ inaczej premia nie wpłynie na nasz rachunek. Powiadomienie o zakwalifikowaniu się do otrzymania premii otrzymamy do 31 października, a sama premia powinna się pojawić na naszym koncie do końca listopada.

Szczegóły promocji w regulaminie.

500 zł dla nowych klientów banku

Jak już wspomnieliśmy nowi klienci banku oprócz 100 zł, mogą zdobyć dodatkowe 500 zł za założenie eKonta. Promocję dokładnie opisaliśmy w zeszłym tygodniu. Przypomnijmy za co można otrzymać premię:

  • 10 zł za pobranie i aktywację aplikacji mobilnej mBanku w ciągu 24 godzin od otwarcia rachunku w systemie banku
  • 250 zł w postaci moneybacku, gdzie zwrot za płatności kartą wynosi 2%, a BLIK 4%. Maksymalnie można zdobyć 50 zł przez pięć kolejnych miesięcy. Zakupów można robić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie. Przy czym aby otrzymać zwrot musimy wydać minimum 250 zł w danym miesiącu i zapewnić wpływy w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł.
  • 240 zł to ostatnia premia, którą można otrzymać za spełnienie poprzednich warunków. Jest to dodatkowy bonus dla aktywnych klientów

Akcja promocyjna trwa do 18 sierpnia. Być może zostanie ona przedłużona, ale nie wiadomo na jakich warunkach. Warto więc złożyć wniosek do wyznaczonego terminu, ponieważ aktualne warunki są bardzo korzystne

Prześwietlenie oferty eKonta

eKonto w wersji standard to rachunek, który jest całkowicie darmowy. Jedyna opłata na jaką jesteśmy narażeni jest związana z kartą. Można się jej pozbyć wykonując 5 transakcji miesięcznie, jeśli nie spełnimy tego warunku opłata wyniesie 4 zł. Jedyne na co należy uważać to wypłaty z bankomatów. Za darmo wypłacimy gotówkę z urządzeń Euronetu, Planet Cash, BZ WBK oraz mBanku. Wypłaty z pozostałych bankomatów będą płatne od 5 do 9 zł (3% wartości).

Załóż eKonto i zyskaj nawet 600 zł premii!

Write a Reply or Comment