Uber: 50% zniżki na 10 przejazdów dzięki Android Pay

04 lt.

Uber: 50% zniżki na 10 przejazdów dzięki Android Pay

Na pewno wiele osób spotkało się już z aplikacją mobilną Uber, która łączy kierowców z klientami chcącymi przemieścić się po danym mieście. Platforma już nie raz organizowała promocje z tym, że najczęściej kierowane były one do nowych klientów. Jednak tym razem skorzystają również obecni klienci. Aby otrzymać nawet do 50% zniżki na przejazd wystarczy tylko opłacić go za pomocą technologii Android Pay. Proste? Sprawdźmy zatem szczegóły.

10 przejazdów z rabatem

Aby skorzystać z promocji należy zalogować się na swoim koncie Uber i dodać Android Pay jako domyślną metodę płatności. W ten sposób możemy zyskać 10 przejazdów z rabatem wynoszącym nawet 50%. Z promocji możemy korzystać od 26 stycznia 2017 r. do 26 lutego 2017 r. Warto tutaj zaznaczyć, że przejazdy z rabatem muszą zostać wykorzystane do 28 lutego 2017 r. Maksymalna zniżka za przejazd może wynieść 10 zł, czyli najbardziej opłacalne będą podróże do kwoty 20 zł. Zniżka naliczana jest automatycznie, więc nie będzie trzeba wpisywać nigdzie żadnych kodów.

Uwaga: zniżka działa tylko na terytorium Polski, w miastach obsługiwanych przez Uber: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wrocław, Poznań, Łódź, aglomeracja Śląska.

Więcej szczegółów w regulaminie promocji.

Co to jest Android Pay?

Android Pay jest jedną z najnowszych technologii płacenia w sklepach stacjonarnych oraz internecie. Jest to w pewnym sensie skopiowanie swojej karty płatniczej do telefonu. Umożliwia to płacenie zbliżeniowe, o ile telefon obsługuje NFC i ma Androida w wersji min. 4.4. Jak na razie technologia Android Pay obsługiwana jest tylko przez Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe lub BZ WBK.

Write a Reply or Comment