Archiwa: Testimonials

08 Cze

Suze Orman

„Skoro pracujesz na swoje pieniądze co najmniej czterdzieści godzin tygodniowo, to skrajną nieodpowiedzialnością jest niepoświęcanie im uwagi.”

01 Mar

Robert Krool

„To nie od ilości zarobionych pieniędzy zależy jakość twojego myślenia i życia, ale od jakości twojego myślenia zależy ilość pieniędzy, które zatrzymasz i jakość twojego życia.”

01 Mar

Jacob Needleman

„Problem pieniędzy towarzyszy nam przez cały czas, wywierając na nasze życie wpływ tak silny i stały, jak żaden inny czynnik warunkujący naszą egzystencję.”

01 Mar

Warren Buffett

„Nie trzeba być wybitnym naukowcem. Inwestowanie to nie gra, w której facet o ilorazie inteligencji 160 wygrywa z innym o ilorazie 130. Najważniejszy jest rozsądek”

01 Mar

George S. Clason

„Odkładajcie każdą część swoich zarobków, którą możecie odłożyć. Jeśli to konieczne, planujcie wydatki, byście mogli odkładać. Szybko zobaczycie, jak wspaniałym uczuciem jest mieć skarby, których pragniecie.”

11 Sty

Christina Yang

„Excellent support, fast and very didactic answers. The design meets the expectations, installing the demo content can be developed very quickly a website.”

11 Sty

Barney Smith

„Great theme, just what we were looking for. Easy to install, easy to navigate. Well documented. Really enjoyed the support team diagrams. Good job!”