T-Mobile Usługi Bankowe: wyrób kartę kredytową i odbierz tablet Lenovo

20 Sty

T-Mobile Usługi Bankowe: wyrób kartę kredytową i odbierz tablet Lenovo

T-Mobile Usługi Bankowe wystartował z kolejną promocją. Tym razem za wyrobienie karty kredytowej, można zyskać tablet Lenovo Tab2 A7 o wartości 349 zł. Co ciekawe tym razem organizatorem akcji jest Alior Bank, a dokładniej jego różowy oddział T-Mobile Usługi Bankowe.

Promocja dla nowych klientów

Według regulaminu w promocji mogą wziąć udział tylko te osoby, które:

1) nie są stroną Umowy o Kartę kredytową na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy w ramach Promocji;
2) nie byli posiadaczami ani współposiadaczami Karty kredytowej, wydanej przez Bank pod marką T-Mobile Usługi Bankowe i Alior Sync.

Oznacza to, że o nagrodę mogą walczyć tylko te osoby, które nie posiadały nigdy karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe (lub w dawnym Alior Sync) oraz nie mają w tej chwili żadnej karty kredytowej w całym Alior Banku.

Jeśli spełniamy te warunki i chcemy skorzystać z promocji to następnym krokiem będzie zakupienie oferty w serwisie Groupon, która kosztuje 5 zł. Wniosek o kartę kredytową Pomoc Mierzona Kilometrami należy składać na stronie kartaztabletem.pl. Konieczne będzie przy tym wyrażenie zgody na przekazanie danych do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.

Uwaga: oferty w serwisie Groupon będą sprzedawane do 5 lutego 2017 r. lub do wyczerpania puli 1500 kodów groupon. Rejestracji w promocji należy dokonać do 6 lutego, wniosek złożyć do 7 lutego, a otrzymaną kartę aktywować do końca lutego.

Jak zdobyć tablet Lenovo Tab2 A7?

Jeżeli nasz wniosek został rozpatrzony pozytywnie i otrzymaliśmy kartę, to od zdobycia obiecanego tabletu dzieli nas już tylko jeden krok. Mianowicie chodzi o wykonanie transakcji bezgotówkowych otrzymaną kartą:

  • 1-31 marzec 2017: 750 zł,
  • 1-30 kwiecień 2017: 750 zł.

Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie płatności będą uwzględnione w promocji. Regulamin wyklucza transakcje z kodami takimi jak:

7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC,
o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
4111, określający m.in. usługi transportowe,
6012, określający instytucje finansowe;
6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

To w zasadzie tyle. Nagroda w postaci tabletu trafi do nas za pomocą przesyłki kurierskiej. Zostanie ona wysłana najpóźniej do 30 maja 2017 r. Pamiętajmy, aby regularnie sprawdzać pocztę, ponieważ jeśli nie odbierzemy maila od organizatora promocji i nie uzupełnimy potrzebnych danych, to tabletu nie otrzymamy. Ciekawym faktem w promocji jest to, że:

W przypadku braku dostępności rynkowej produktu, będącego Nagrodą w Promocji, Organizator wyda Laureatom jako Nagrodę produkt o nie gorszych parametrach technicznych.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Ile nas to będzie kosztować?

Wydanie karty Pomoc Mierzona Kilometrami jest bezpłatne. Opłatę możemy ponieść za wznowienie karty po roku, oczywiście jeśli nadal będziemy chcieli ją posiadać. Koszt wznowienia wynosi 70 zł. Jeśli uda nam się przez okres 12 miesięcy wydać 7 500 zł, to opłata ta spadnie do 35 zł, natomiast jeśli w tym czasie wydamy 15 000 zł, to za wznowienie nie będziemy musieli nic płacić. Możemy również ponieść opłatę miesięczną wynoszącą 8 zł. Jeśli jednak wykonamy 4 operacje bezgotówkowe w miesiącu, to opłata nie zostanie naliczona.

Wyślij wniosek o kartę kredytową i odbierz tablet!

Write a Reply or Comment