Smartfon LG K4 o wartości 499 zł za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibanku

01 wrz

Smartfon LG K4 o wartości 499 zł za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibanku

Ruszyła kolejna promocja Citibanku związana z darmową kartą kredytową Simplicity. Tym razem za wyrobienie plastiku, będzie można zgarnąć smartfon LG K4 dual sim o wartości 499 zł. Pula nagród jest ograniczona, więc warto się spieszyć.

Kto skorzysta z promocji?

Promocja standardowo przeznaczona jest dla nowych klientów banku. W tym przypadku będą to osoby, które od 1 stycznia 2015 r. nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowo trzeba spełniać podstawowe warunki dochodowe, ponieważ promocja dotyczy produktu kredytowego:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, to możemy już przejść na dedykowaną stronę promocji i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Czas na wysłanie zgłoszenia mamy do 22 lipca 2017 r. Następnie w ciągu kilku dni odezwie się do nas konsultant w celu przeprowadzenia nas przez dalszy proces. Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, to zostaniemy umówieni z kurierem, w celu podpisania umowy. Sam plastik otrzymamy pocztą kilka dni później razem z podpisaną przez bank umową.

Jak zgarnąć nagrodę?

Aby zgarnąć smartfona LG K4 o wartości 499 zł, będziemy musieli spełnić dwa warunki: najpóźniej do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy zalogować się do serwisu bankowości internetowej lub mobilnej oraz w tym samym czasie wykonać transakcje bezgotówkowe o łącznej kwocie min. 3000 zł. Oznacza to, że jeśli umowę o kartę podpiszemy w lipcu, to wymienione warunki będziemy musieli spełnić do końca października.

Jak już wspominaliśmy pula nagród jest ograniczona. Smartfony otrzyma tylko 1000 pierwszych osób, które spełnią warunki. Organizator promocji poinformuje nas o przyznaniu nagrody do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie.

Ile nas to będzie kosztować?

Pomimo tego, że w promocji możemy wybrać niemal dowolną kartę kredytową, to tak naprawdę najbardziej opłacalne będzie wyrobienie tylko jednaj z nich. Mowa tu o darmowej karcie kredytowej Citi Simplicity. Bank nie pobierze od nas żadnych opłat miesięcznych, ani rocznych. Darmowe jest również samo wyrobienie karty. Jeśli więc tylko będziemy spłacać nasze zadłużenie na czas, to nie poniesiemy żadnych kosztów.

Wyrób darmową kartę Simplicity i odbierz smartfona LG K4 o wartości 499 zł!

Write a Reply or Comment