Promocja w Banku Millennium – 150 zł za Konto 360º lub 360º Student

10 Lis

Promocja w Banku Millennium – 150 zł za Konto 360º lub 360º Student

Na rynku pojawiła się nowa promocja od Millennium Banku. W ramach promocji, Millennium oferuje darmowe konto osobiste, oprocentowany rachunek oszczędnościowy oraz możliwość zgarnięcia 150 zł bonusu.

Konto 360º z wysoką premią za aktywność to promocja przygotowana przez Agorę i jest alternatywą dla oferty przygotowanej bezpośrednio przez bank, w której można otrzymać 360 zł bonusu. Jednak pomimo niższej kwoty bonusu, w przypadku promocji Agory, warunki są łatwiejsze do spełnienia.

Jakie warunki należy spełnić, aby móc skorzystać z promocji?

  • Chcąc skorzystać z oferty, należy zarejestrować się na stronie promocji – jedna osoba może założyć tylko jedno konto.
  • Następnie należy potwierdzić rejestrację poprzez kliknięcie w link, który zostanie wysłany razem z wiadomością na adres e-mail podany przy rejestracji.
  • Do końca października należy złożyć wniosek o otworzenie Konta 360 º lub 360º Student razem z kartą VISA.
  • Składając wniosek klient musi wyrazić zgodę na udostępnianie przez Millennium informacji podlegających tajemnicy bankowej – chodzi o przekazanie informacji Agorze, aby móc spełnić warunki promocji.
  • Klient musi wyrazić również zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych przez bank i powiązane z nim podmioty.

Umowę można złożyć online za pomocą przelewu z innego banku, za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku.

Z oferty mogą skorzystać tylko nowi klienci, którzy nie posiadają, żadnego produktu w Millennium Banku. Bonus w wysokości 150 zł dzieli się na trzy części:

  • 50 zł za wykonanie do końca listopada płatności kartą łącznie na minimum 360 zł
  • Kolejne 50 zł otrzymamy za wykonanie w całym miesiącu grudniu płatności kartą na minimum 360 zł oraz za wpłatę na Konto 360º wynagrodzenia w wysokości minimum 1000 zł lub zwykłą wpłatę na minimum 1800 zł (jeśli chodzi o Konto 360º Student na rachunek może wpłynąć: wynagrodzenie (min. 1 000 zł), stypendium (min. 500 zł) lub inne środki na sumę min. 1800 zł.
  • Ostatnią transzę 50 zł można otrzymać za dokonanie płatności kartą na sumę 360 zł w okresie 1-31.01.2016; za wpłatę wynagrodzenia w wysokości minimum 1000 zł lub zwykłą wpłatę na minimum 1800 zł.

Płatności kartą mają odbyć się w sklepach stacjonarnych (płatności internetowe nie są brane pod uwagę).

Po spełnieniu warunków promocji, Agora poinformuje mailowo klientów Millennium o przyznaniu bonusu. Po otrzymaniu maila, należy zalogować się na stronie promocji do wcześniej utworzonego profilu. W ciągu 7 dniu należy podać dane do przelewu bonusu. Każdą czynność należy wykonać w przypadku wypłacania każdej z trzech transzy.

Millennium oprócz ofert promocyjnych posiada również atrakcyjnie oprocentowane depozyty – konto oszczędnościowe na 3% w skali roku z gwarancją niezmienności stawki oprocentowania na 4 miesiące. Bank oferuje także Lokatę Mobilną na 3,25% w skali roku na okres 3 miesięcy.

Write a Reply or Comment