Promocja dla młodych, a w niej aż 10 biletów do kina i 100 zł za założenie konta w PKO BP

13 Wrz

Promocja dla młodych, a w niej aż 10 biletów do kina i 100 zł za założenie konta w PKO BP

Po raz kolejny młodzi mogą zyskać dzięki promocji w PKO. Tym razem bank odchodzi od standardowych nagród i postanowił przekazać 10 wejściówek do kina Cinema City lub Helios. Jeżeli chcemy je zgarnąć, wystarczy, że założymy zupełnie darmowe Konto dla młodych oraz zarejestrujemy się na stronie promocji. Dodatkowo promocję można połączyć z wcześniej przez nas opisywanym programem poleceń – jego opis znajdziecie tutaj. To daje nam możliwość zarobienia dodatkowych 100 zł.

Wygrywa niemal każdy

W regulaminie zostały określone dokładne wymagania dotyczące uczestników promocji. Wynika z nich, że może wziąć w niej udział każdy w wieku 18-27 lat, kto dnia 31.08.2016 nie posiadał rachunku w banku (jeżeli taki posiadamy oraz chcemy wziąć udział w promocji, pamiętajmy o jego wcześniejszym zamknięciu):

„osoba fizyczna […] która ukończyła 18 lat i ma mniej niż 27 lat, w dniu 31 sierpnia 2016 r. nie posiadała żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku, w tym rachunku Inteligo, na dzień wydania Nagrody będzie Posiadaczem Konta i Karty oraz przy otwieraniu Konta wyrazi zgodę na otrzymywanie od Banku za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych oraz materiałów marketingowych, promocyjnych i innych informacji handlowych oraz propozycji zawarcia umów podmiotów współpracujących i nie odwoła tej zgody do dnia wydania Nagrody […]”

To, co jest bardzo ważne we wszystkich promocjach – pamiętajmy o zaznaczeniu zgód marketingowych.

Otwieranie konta i zgarnięcie nagród

Jeżeli spełniliśmy wymagania odnośnie uczestnictwa, jesteśmy coraz bliżej nagrody. Pierwszym krokiem będzie otwarcie konta w banku PKO oraz aktywowanie karty. Możemy tego dokonać na kilka sposobów: za pomocą internetu, poprzez program poleceń lub w oddziale banku. Mamy na to czas między 1.09-16.10.2016. Kolejną interesującą na datą jest 10.11.2016 – to właśnie do tego dnia musimy wykonać minimum 1 transakcję bezgotówkową naszą kartą, co oznacza, że możemy po prostu zapłacić nią w sklepie lub wykonać przelew. Następnym krokiem będzie wejście na odpowiednią stronę, rejestracja w promocji oraz wybór interesującej nas sieci kin – kliknij i zrób to teraz.

Założyliśmy konto, wykonaliśmy transakcję kartą oraz zgłosiliśmy się do konkursu, oznacza to, że możemy czekać na nagrodę. Otrzymamy ją w postaci kodów zamieszczonych w wiadomości email, które będziemy mogli wykorzystać w kinie, udając się na dowolny seans 2D.

9 comments

 1. Admin

  Kiedy otrzymamy obiecane bilety?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Bilety będą wysyłane w 5 transzach – do 15. i do ostatniego dnia miesiąca w okresie od 30 września do 30 listopada 2016 r.

   Odpowiedz
 2. Admin

  Mam to samo pytanie co @Marek tylko odnośnie premii pieniężnej

  Odpowiedz
  1. Admin

   Zostanie ona przelana w ciągu 75 dni od zakończenia etapu, w którym braliśmy udział. Etapy są trzy:

   Pierwszy do 8.09
   Drugi do 8.10
   Trzeci do 7.11

   Odpowiedz
 3. Admin

  Szkoda, że promocja jest przeznaczona tylko dla osób do 27 roku życia 🙁

  Odpowiedz
 4. Admin

  Promocja dotyczy jedynie osób, które nie ukończyły 26 roku życia? A co jeżeli mam 26, ale jeszcze nie skończyłam 27?

  Odpowiedz
  1. Admin

   @Monsonka no to skończyłaś 26 lat, czyli nie możesz 🙂

   Odpowiedz
 5. Admin

  Mogę w jakiś inny sposób otrzymać kod polecenia? Może ktoś chce się podzielić?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Proszę napisz do nas na Kontakt 😉

   Odpowiedz

Write a Reply or Comment