Program poleceń „Lubię to polecam” w banku Millennium: bilety do kina, vouchery, 10% zwrotu lub lokata z oprocentowaniem 4%

10 Kwi

Program poleceń „Lubię to polecam” w banku Millennium: bilety do kina, vouchery, 10% zwrotu lub lokata z oprocentowaniem 4%

W banku Millennium wystartował całkowicie nowy program poleceń „Lubię to polecam”. Program jest o tyle ciekawy, że tym razem klienci będą mogli sami wybrać jaką chcą otrzymać nagrodę w zamian za skuteczne polecenie. Zarówno osoby polecające, jak i polecane będą mogły wybrać jedną z czterech nagród: 4 bilety do kina, voucher do Empiku, 10% zwrotu za płatności bezgotówkowe albo lokatę z oprocentowaniem 4% 3w skali roku.

Warunki uczestnictwa

Aby skorzystać z programu „Lubię to polecam” jako osoba polecająca należy być obecnym klientem banku Millennium posiadającym rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy. Osoby te będą musiały również wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu za pomocą środków porozumiewania się na odległość. Aby polecić konto, polecający będzie musiał wygenerować specjalny 8-cyfrowy kod i podać go znajomemu.

Jeśli chodzi o nowych klientów zainteresowanych programem poleceń, to na pewno będą oni musieli uzyskać kod polecający i wpisać go podczas zakładania konta na dedykowanej stronie promocji. Osoby, które nie posiadają znajomego w banku Millennium zapraszamy do kontaktu z nami.

Zanim jednak przystąpimy do składania wniosku, musimy się upewnić, czy na pewno możemy wziąć udział w programie. Według regulaminu uczestnikiem promocji może być osoba, która:

w ciągu ostatnich min. 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy […] nie była stroną żadnej umowy z Bankiem ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie była użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej

Oznacza to, że wymagany jest brak posiadania jakichkolwiek produktów w banku Millennium w okresie 12 ostatnich miesięcy. Jeśli jednak zamknęliśmy nasze produkty całkiem niedawno, to mamy jeszcze szansę na udział, ponieważ promocja trwa aż do 30 marca 2018 r. Będzie więc można złożyć wniosek w późniejszym terminie.

Jak zdobyć nagrodę?

Jeśli już zawrzemy umowę o konto i wyrazimy zgody na wszelkie działania marketingowe, będziemy musieli wykonać transakcje bezgotówkowe (kartą lub BLIKiem) na kwotę min. 360 zł. Czas na wykonanie transakcji wynosi 30 dni od dnia zawarcia umowy z bankiem. Nie jest to zbyt dużo czasu, tym bardziej, że karta przyjdzie zapewne dopiero po kilku dniach. Możemy jednak korzystać w tym czasie z BLIKu, który dostępny jest od razu.

Po 30 dniach od momentu spełnienia warunków zarówno osoba polecająca, jak i nowy klient otrzymają możliwość wyboru nagrody. Przypomnijmy co mamy do wyboru.

  1. 4 kody wymienne na bilety do sieci kin Multikino (2D) lub sieci Helios (2D/3D). Kody przyjdą do nas w ciągu tygodnia i będą ważne przez 60 dni.
  2. Voucher o wartości 80 zł do sklepu empik.com. Zasady identyczne jak w przypadku biletów do kina.
  3. Zwrot w wysokości 10% za płatności kartą lub BLIKiem. Zwrot będziemy otrzymywać przez 3 miesiące począwszy od pierwszego miesiąca po wybraniu nagrody. Maksymalny miesięczny zwrot wynosi 30 zł.
  4. Lokata „Lubię to polecam” z oprocentowaniem 4% na trzy miesiące dla kwoty od 500 do 10 000 zł.

Zainteresowanych zapraszamy po więcej szczegółów do regulaminu.

Prześwietlenie oferty Konta 360°

Konto 360° to aktualnie jeden z lepszych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych dostępnych na rynku bankowości. Prowadzenie konta i karty debetowej jest całkowicie darmowe po spełnieniu bardzo prostych warunków. Wystarczy zapewnić comiesięczne wpływy w wysokości 1000 zł oraz wykonać jedną transakcję kartą na dowolną kwotę. Osoby do 26 roku życia mogą założyć Konto 360° Student, które jest całkowicie darmowe już po wykonaniu samej transakcji kartą. Dodatkową zaletą konta jest także możliwość darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów.

Weź udział w programie „Lubię to polecam” i odbierz nagrodę!

Write a Reply or Comment