Program poleceń Citibanku: 150 zł za polecenie, a dla nowych klientów smartfon LG K3 lub K10

14 kw.

Program poleceń Citibanku: 150 zł za polecenie, a dla nowych klientów smartfon LG K3 lub K10

Citibank wystartował z kolejnym programem poleceń. Tym razem obecni klienci za każde skuteczne polecenie karty kredytowej będą mogli zgarnąć 150 zł, natomiast na nowych czeka smartfon LG K3 lub K10. Wystarczy spełnić całkiem proste warunki.

Poleć znajomemu kartę kredytową Citibank

Warunki uczestnictwa klientów, którzy chcą wziąć udział w programie jako osoby polecające są banalnie proste. Muszą oni po prostu posiadać dowolną główną kartę kredytową Citibanku. Jeśli posiadamy taką kartę to wystarczy już tylko wejść na stronę promocji i wypełnić specjalny formularz, w którym podamy nasze dane oraz dane osoby, której polecamy kartę.

Nowi klienci aby wziąć udział w programie muszą najpierw spełnić jeden podstawowy wymóg. Regulamin zaznacza, że uczestnikiem poleconym może być tylko taka osoba, która:

od 1 stycznia 2015 roku nie posiadała głównej Karty Kredytowej Citibank oraz nie złożyła wniosku o Kartę Kredytową Citibank, który był rozpatrywany w chwili złożenia Rekomendacji przez Polecającego

Jeśli spełniamy ten warunek i znajomy wyśle nam polecenie, to do zdobycia smartfonu została już krótka droga. Biorąc udział w programie można otrzymać smartfon LG K3 LTE Dual Sim o wartości 320 zł lub smartfon LG K10 LTE Dual Sim o wartości 525 zł. To który z telefonów otrzymamy zależy od tego jakie warunki postanowimy spełnić. Pierwszy z telefonów otrzymają te osoby, które zalogują się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku i wykonają transakcje otrzymaną kartą na min. 500 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Model LG K10 przeznaczony jest dla osób, które dodatkowo rozłożą dowolny wydatek o wartości min. 500 zł na raty w ramach planu spłat ratalnych „Komfort” lub zawrą porozumienie o dodatkowy limit kredytowy o wartości min. 1000 zł.

Na koniec warto wspomnieć o tym, ze prowizja za rozłożenie transakcji na raty wynosi maksymalnie 20%, a bank pobiera jeszcze dodatkowo 20 zł miesięcznie za obsługę spłat. Wydaje się więc, że opcja z tańszym telefonem będzie dla nas dużo lepsza, ponieważ nie wymaga żadnych dodatkowych opłat, czy prowizji – o ile wybierzemy kartę Simplicity.

Promocja trwa do 31 lipca 2017 r. Do tego czasu polecający mogą wysyłać polecenia. Za każde skuteczne polecenie otrzymają 150 zł, oczywiście jeśli osoba, której poleciliśmy kartę spełni powyższe warunki. Polecający może otrzymać nagrodę maksymalnie za 5 skutecznych poleceń. Więcej szczegółów dostępne jest w regulaminie.

Przypominamy również o pozostałych promocjach Citibanku. Co prawda nowi klienci nie będą mogli połączyć programu poleceń z jedną z promocji w której do wygrania są bony o wartości 400 zł. Jednak dobra wiadomość jest taka, że śmiało będą oni mogli skorzystać z promocji z kontem Citi Priority, w której do zgarnięcia jest nawet 400 zł.

Weź udział w programie poleceń i odbierz nagrody!

Write a Reply or Comment