Premia od mBank 600 zł i 200 zł od bankier.pl – dla zakładających konto firmowe

06 paź

Premia od mBank 600 zł i 200 zł od bankier.pl – dla zakładających konto firmowe

Trwająca od dłuższego czasu promocja mBanku i serwisu bankier.pl została przedłużona do 31 października. Oferta jest skierowana do osób prowadzących własną działalność gospodarczą i chcących założyć konto firmowe.

Promocja obejmuje dwie premie za założenie konta mBiznes. Jeden bonus jest wypłacany przez Bankiera w wysokości 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej części promocji jest nieposiadanie żadnego produktu w mBanku oraz wcześniejsze niewnioskowanie o konto mBiznes (nawet jeśli nie podpisało się umowy z bankiem). Czas na to mamy do końca listopada. Jeśli już otworzymy rachunek to do 25 grudnia otrzymamy mail z prośbą o uzupełnienie danych potrzebnych do otrzymania bonusu. Promocja obejmuje również brak opłat za prowadzenie rachunku przez okres 12 miesięcy od otworzenia konta. Po tym okresie opłata za konto wynosi 25 zł miesięcznie i nie można być z niej zwolnionym. W ramach rachunku posiadamy 20 darmowych przelewów w miesiącu. Bank wymaga również opłaty – 5 zł – za korzystania z karty debetowej. Jeśli przeprowadzimy transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 200 zł miesięcznie – unikniemy opłaty za kartę.

Oprócz tego, możemy również skorzystać z premii od mBanku i wykorzystać 600 zł bonusu na opłatę składek ZUS. Promocja jest opcjonalna – można z niej skorzystać lub nie – zależy to od przedsiębiorcy. Aby móc skorzystać z premii, przedsiębiorca musi opłacać składki na kwotę minimum 250 zł miesięcznie oraz dokonać jednej transakcji kartą. W ten sposób przedsiębiorca będzie otrzymywał 50 zł miesięcznie przez rok na opłaty związane z ZUS-em.

Write a Reply or Comment