Posiadasz kartę w innym banku niż BZWBK? Możesz zgarnąć aż 500 zł!

07 wrz

Posiadasz kartę w innym banku niż BZWBK? Możesz zgarnąć aż 500 zł!

We wrześniu ruszyła kolejna edycja promocji w banku BZWBK, która poprzednio cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Nikogo to nie zdziwi ze względu na bardzo zyskowne nagrody, które możemy otrzymać dzięki aktywnemu uczestnictwu. Tym razem bank ma do rozdania kilka wariantów nagród, w czym główna to wypłata w wysokości aż 500 zł! Dodatkowo oferuje 10 nagród po 200 zł, 100 nagród po 100 zł oraz 750 nagród po 50 zł. Co zrobić, żeby je zdobyć? To proste – musimy dokonać wypłaty z bankomatów BZWBK, używając do tego kart innych banków.

Klienci innych banków wygrywają

Promocja skierowana jest do osób, które posiadają konta w  innym banku niż BZWBK. Ma ona na celu nagrodzenie osób, które korzystając z takowych kart, będą wypłacać pieniądze w bankomatach BZWBK.  Jeżeli wymienione cechy zostały spełnione – czyli posiadamy konto w innym banku, ale korzystamy z bankomatów BZWBK – możemy rozpocząć wędrówkę ku wygranej.

W tym celu  należy zarejestrować się na odpowiedniej stronie promocji oraz wypełnić formularz. Istotne jest, aby w tym momencie podać pierwsze oraz ostatnie cyfry swojej karty, żeby bank mógł przypisać wypłaty do odpowiedniej osoby. Dodatkowo niezbędne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie informacji handlowej do celów związanych z daną promocją.

Coraz bliżej wygranej

Promocja nie jest skomplikowana. Jeżeli zarejestrowaliśmy się na stronie, możemy rozpocząć wypłaty z bankomatów BZWBK. Ich liczba sumuje się w okresie 1 – 30 września 2016 roku – to właśnie w tym czasie musimy dokonać jak największej liczby wypłat zarejestrowaną kartą.

Po zakończeniu miesiąca nastąpi przyznawanie nagród. Najbardziej aktywna osoba otrzyma 500 zł, kolejne 10 osób – 200 zł, następne 100 osób otrzyma 100 zł oraz aż 750 osób ma szanse na 50 zł.

Zarejestruj się na stronie -> Dokonaj jak największej liczby wypłat -> Zdobywaj nagrody

Warto zwrócić uwagę, że w regulaminie liczba kart przypisana do osoby nie jest w żaden sposób ograniczona.  Oznacza to, że możemy zarejestrować dowolną liczbę kart oraz za ich pomocą otrzymać kilka nagród.

Pamiętajmy, że im szybciej się zarejestrujemy na dedykowanej stronie, tym większe prawdopodobieństwo, że otrzymamy nagrodę główną – w przypadku remisu, decyduje bowiem kolejność zgłoszeń.

Premia znajdzie się na naszym koncie do końca października.

Zapraszamy na stronę www.bzwbk.pl oraz życzymy powodzenia!

8 comments

 1. Admin

  Bardzo ciekawe, nie słyszałem o tej ofercie bankowej. Dzięki 🙂

  Odpowiedz
 2. Admin

  Ciekawe jaka prowizja jest naliczana w innych bankach za wypłaty z bankomatów BZ WBK.

  Odpowiedz
  1. Admin

   W mBanku jest za darmo 😉

   Odpowiedz
 3. Admin

  Chyba Klienci Millennium wygrali, bo oni mają darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, bank nie pobiera od nich żadnej prowizji więc mogą tylko zyskać.

  Odpowiedz
 4. Admin

  Planują może przedłuzyć promocję do października? We wrześniu już nie zdołam wygrać;(

  Odpowiedz
  1. Admin

   Stay tuned. Będzie informować na bieżąco 😉

   Odpowiedz
 5. Admin

  A co jeżeli dokonałam kilku wpłat przed wysłaniem formularza? Będą zliczane?

  Odpowiedz
  1. Admin

   @Magdo niestety masz pecha 😉

   Odpowiedz

Write a Reply or Comment