Płać kartą VISA i odbieraj kupony rabatowe u partnerów akcji! Między innymi Carrefour, Shell, Multikino

04 cze

Płać kartą VISA i odbieraj kupony rabatowe u partnerów akcji! Między innymi Carrefour, Shell, Multikino

Właśnie wystartowała najnowsza promocja VISA. Dziewięciu partnerów akcji przygotowało wiele kodów rabatowych oraz ofert promocyjnych dla klientów posiadających karty płatnicze VISA. Wystarczy przed dokonaniem zakupu pokazać kod wysyłany na telefon lub na wskazany przez klienta adres e-mail. Kod można wygenerować przez stronę promocji lub wysyłając SMS na numer 4415, w treści wpisując nazwę wybranego partnera promocji. Do zgarnięcia jest między innymi rabat na paliwo na stacjach Shell.

25% zniżki na wybrany produkt w C&A

Z oferty można skorzystać wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Rabat nie łączy się z innymi rabatami i nie dotyczy zakupu kart podarunkowych C&A. Jeden Kod Oferty upoważnia do zakupu jednej sztuki artykułu.

canda

Bilet za 13 zł na seans 2D do Heliosa

Przy zakupie biletu należy okazać w kasie Kod Oferty i dokonać płatności kartą VISA. Jeden Kod Oferty upoważnia do zakupu jednego biletu w promocyjnej cenie. Kod Oferty nie gwarantuje dostępności miejsc na wybrany seans. Kod Oferty obowiązuje we wszystkie dni tygodnia. Kody rabatowe nie dotyczą biletów na pokazy specjalne.

helios

20% zniżki na wybrany napój w SO! COFFEE

Oferta dotyczy wyłącznie napojów przygotowywanych na miejscy w wybranych kawiarniach SO! COFFEE (lista kawiarni), tj. kawa, shake, sok ze świeżych owoców, herbata, czekolada.

so!coffee

10% zniżki na wybrane połaczenia w PLL LOT

Oferta dotyczy wybranych połączeń europejskich w okresach podróży od 11 lipca do 16 grudnia 2016 roku. Kierunki ze zniżką: Budapeszt, Koszyce, Praga, Połąga, Charków, Luksemburg, Kluż-Napoka, Hamburg, Dusseldorf, Frankfurt, Monachium, Sztokholm, Kopenhaga, Bruksela, Ryga, Kiszyniów, Belgrad, Zagrzeb, Wenecja, Lublana. Kod oferty można zrealizować na stronie www.lot.com. Jeden kod rabatowy upoważnia do zakupu jednego biletu w promocyjnej cenie.

LOT

Darmowa dostawa w e-Carrefour, a dodatkowo voucher o wartości 25 zł do Carrefour

Darmowa dostawa: Oferta dotyczy zakupów dokonanych w sklepie internetowym www.ecarrefour.pl na kwotę min. 50 zł. Oferta dotyczy wyłącznie transakcji dokonanych przy płatności kartą Visa. Otrzymany Kod Oferty należy wpisać w odpowiednim polu podczas dokonywania płatności.
Voucher o wartości 25 zł: Darmowa dostawa i voucher rabatowy o wartości 25 zł przysługują za zakupy dokonane w sklepie internetowym www.ecarrefour.pl o wartości min. 500 zł. Oferta dotyczy wyłącznie transakcji dokonanych przy płatności kartą Visa. Otrzymany Kod Oferty należy wpisać w odpowiednim polu podczas dokonywania płatności. Voucher można zrealizować we wszystkich hipermarketach Carrefour i supermarketach Carrefour Market przy dokonaniu zakupów za min. 50 zł. Voucher należy przekazać kasjerowi przy dokonywaniu płatności. Voucher jest ważny do dnia 16.08.2016 r.

carrefour

3 pizze w cenie 1 w Telepizza

Oferta dotyczy małych i średnich pizz z min. 2 składnikami. Minimalna kwota, na którą trzeba złożyć zamówienie w dostawie, wynosi 21 zł, sama dostawa jest gratis na terenie całej strefy dostaw danego lokalu. Kod Oferty można realizować przy zamówieniu telefonicznym oraz w restauracji. Uczestnik Promocji w ciągu 24 h godzin może zrealizować maksymalnie 10 Kodów Oferty w jednej restauracji. Oferta jest ważna we wszystkich lokalach Telepizza z wyjątkiem lokali w następujących miastach: Nakło, Kościerzyna, Tuchola, Oława, Wyszków.

telepizza

5 zł na następne zakupy na Allegro

Zrób zakupy na Allegro.pl, zapłać za nie kartą Visa, a otrzymasz kupon o wartości 5 zł na następne zakupy o wartości min. 50 zł. Aby zdobyć kupon, należy wejść  na stronę promocyjną www.allegro.pl/visa i wpisać na niej Twój login z Allegro oraz Twój Kod Oferty. Następny krok to dokonanie zakupu na Allegro.pl przy płatności kartą VISA w ciągu 24 godzin od rejestracji Kodu Oferty na stronie promocyjnej. Następnego dnia powinien się pojawić skrzynce mail. Kliknij „odbierz kupon”, aby kupon pojawił się w aplikacji mobilnej. Teraz wystarczy dokonać zakupu za min. 50 zł w aplikacji mobilnej allegro. Kupon należy wykorzystać w ciągu 7 dni od momentu jego odebrania.

allegro

Rabat 15 GR/L przy zatankowaniu paliwa Shell V-Power Nitro+ (min. 25l)

Oferta obejmuje wyłącznie paliwa: Shell V-Power Nitro+, Shell V-Power Nitro+ Diesel, Shell V-Power Nitro+ Racing Minimalna ilość zakupionego paliwa to 25 litrów. Oferta ważna na wybranych stacjach Shell. Sprawdź dostępność poszczególnych rodzajów paliwa na stacjach (lista stacji). Skorzystanie z Oferty Shell wymaga weryfikacji ważności Kodu Oferty dokonanej zgodnie z procedurą opisaną na stronie promocji. Dodatkowo do każdego zakupu, Shell V-Power Energy drink za 1,99 zł. Oferta dodatkowa, Shell V-Power Energy drink za 1,99 zł, przysługuje każdemu, kto w okresie promocji dokona jakiegokolwiek zakupu na stacji Shell i zapłaci kartą Visa (z wyłączeniem wyrobów tytoniowych oraz napojów alkoholowych). Cena regularna Shell V-Power Energy drink 4,99 zł.

shell

Bilet za 13 zł na wybrany seans do Multikina

Przy zakupie biletu należy okazać w kasie Kod Oferty i dokonać płatności kartą VISA. Jeden Kod Oferty upoważnia do zakupu jednego biletu w promocyjnej cenie. Kod Oferty nie gwarantuje dostępności miejsc na wybrany seans. Kod Oferty obowiązuje we wszystkie dni tygodnia. Kody rabatowe nie dotyczą biletów na pokazy specjalne.

multikino

Warto zaznaczyć, że kody promocyjne nie są nielimitowane. W ciągu 24 godzin można wygenerować maksymalnie 9 Kodów Oferty na wybrany mail/numer telefonu, niezależnie od oferty. Na wykorzystanie każdego z kodów mamy 14 dni od momentu jego wygenerowania.

13 comments

 1. Admin

  Ale to trzeba mieć po prostu kartę visa? Czy kredytówkę visa?

  Odpowiedz
  1. Admin

   „Karta Visa – dowolna karta Visa wydana przez krajowego lub zagranicznego wydawcę kart Visa. Lista wydawców kart Visa w Polsce jest dostępna na stronie: https://www.visa.pl/o-nas/wydawcy-kart-visa/.”
   Tak jest napisane w regulaminie promocji

   Odpowiedz
   1. Admin

    Dzięki Krystian!

    Odpowiedz
 2. Admin

  Najlepsza promocja na Allegro xD nie wiem czy komuś się będzie w ogóle chciało robić tyle zachodu o 5 zł 😛

  Odpowiedz
 3. Admin

  Znam takie dziewoje co za 5 zł nie jedną rzecz zrobi!

  Odpowiedz
  1. Admin

   To chyba czas zmienić towarzystwo….;)

   Odpowiedz
 4. Admin

  IMHO najbardziej opłaca się to multikino 😉

  Odpowiedz
 5. Admin

  Na Shellu też całkiem niezła ta promocja

  Odpowiedz
 6. Admin

  Słyszałam, że teraz w Pekao są jakieś zniżki za płatności kartą MasterCard

  Odpowiedz
 7. Admin

  W Telepizzy są takie promocje nawet bez karty VISA

  Odpowiedz
 8. Admin

  -25% na JEDEN produkt w C&A. Szaleństwo

  Odpowiedz
  1. Admin

   Znalazłam kody rabatowe C&A tutaj http://zrealizujkupon.pl/shops/capoland i kupiłam spódnicę z rabatem 70%.

   Odpowiedz
 9. Admin

  Telepizza jak zwykle wychodzi najkorzystniej. I chcij tu przejsc na diete:D

  Odpowiedz

Write a Reply or Comment