PKO BP: 100 zł do Intersport za założenie Konta dla Młodych + 100 zł za skorzystanie z programu poleceń

03 kw.

PKO BP: 100 zł do Intersport za założenie Konta dla Młodych + 100 zł za skorzystanie z programu poleceń

Bank PKO BP wygenerował kolejną promocję w której nagradza nowych klientów za założenie Konta dla Młodych. Tym razem do zgarnięcia są dwa bony po 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Intersport. Dodatkowo można również skorzystać z programu poleceń w którym do zgarnięcia jest bonusowe 100 zł w gotówce.

Kto skorzysta z promocji?

Promocja „Sport za 0” przeznaczona jest dla nowych klientów banku. W tym przypadku są to osoby, które nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP (w tym Inteligo) od 1 grudnia 2016 r. Jeśli spełniamy ten warunek i mamy mniej niż 26 lat, to śmiało możemy przystąpić do promocji.

Zainteresowani promocją mają czas na składanie wniosków o Konto dla Młodych wraz z kartą debetową MasterCard do 21 kwietnia bieżącego roku. Wnioski należy składać poprzez dedykowaną stronę promocji, te złożone w oddziałach banku nie będą brały udziału w akcji. Konieczne będzie również wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Mamy na to czas do 5 maja 2017 r, jednak lepiej jest to zrobić od razu podczas wypełniania wniosku, aby później nie zapomnieć.

Jak zgarnąć premię 100 zł?

Aby zdobyć premię w wysokości 100 zł trzeba będzie wykonać jedną operację bezgotówkową otrzymaną karta na dowolną kwotę oraz zarejestrować się na stronie pkopb.pl/sportza0. Na wykonanie obu czynności mamy czas do 5 maja 2017 r.

Dwa kody o wartości 50 zł do wykorzystania w Intersporcie zostaną do nas wysłane poprzez wiadomość w bankowości internetowej PKO BP do 15 maja 2017 r. Czas na ich wykorzystanie będziemy mieć do końca roku w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym.

Liczba wszystkich nagród w promocji wynosi 4 500 sztuk. Jeśli pula zostanie wyczerpana przed zakończeniem promocji, to bank powiadomi o tym klientów za pośrednictwem strony internetowej promocji.

Po więcej szczegółów zapraszamy do regulaminu promocji.

100 zł w programie poleceń

PKO BP prowadzi teraz również program poleceń „Mam PKO” w którym można zdobyć dodatkowe 100 zł. Aby wziąć w nim udział należy wysłać wniosek ze strony mam.pkobp.pl podając przy tym kod polecający innego klienta PKO BP. Osoby nie posiadające znajomych w PKO BP, zapraszamy do wypełnienia naszego formularza kontaktowego – podeślemy kod.

Po założeniu konta trzeba będzie wydać kartą 200 zł w sklepach stacjonarnych oraz 10 zł poprzez aplikację IKO.

Więcej informacji dostępne jest w regulaminie.

Prześwietlenie oferty Konta dla Młodych

Konto dla Młodych to rachunek przeznaczony dla osób poniżej 26 roku życia. Jest całkowicie darmowy. Karta wydana do konta również może być bezpłatna, jeśli wykonamy nią min. 5 transakcji na dowolne kwoty w miesięcznym cyklu rozliczeniowym. Karta nie jest wymagana do wypłaty premii, więc po spełnieniu warunków, możemy z niej zrezygnować, jednak będąc w jej posiadaniu jesteśmy upoważnieni do darmowych wypłat we wszystkich bankomatach.

Załóż Konto dla Młodych i odbierz nawet 200 zł premii!

Write a Reply or Comment