PKO BP: 10 biletów do kina za założenie Konta dla Młodych

24 Sty

PKO BP: 10 biletów do kina za założenie Konta dla Młodych

Zapewne wszyscy pamiętają promocję PKO Banku Polskiego w której za założenie konta osobistego można było otrzymać bilety do kina. Mamy dobrą wiadomość dla osób, które ostatnio nie zdążyły skorzystać, ponieważ właśnie wystartowała druga edycja. Wystarczy założyć Konto dla Młodych i 10 biletów do kina jest nasze!

Miłość mamy za zero

Tradycyjnie w akcji mogą wziąć udział tylko nowi klienci banku. Według regulaminu są to osoby, które w dniu 31 grudnia 2016 r. nie posiadały żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP, w tym rachunku Inteligo.

Konto dla Młodych możemy otworzyć zarówno w oddziale banku jak i za pomocą dedykowanej strony promocji. Konieczne jest przy tym wyrobienie karty debetowej MasterCard oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz materiałów marketingowych. Nie można zapomnieć również o rejestracji na stronie pkobp.pl/kinoza0.

Czas na podpisanie umowy o Konto mamy do 19 lutego 2017 roku. Zgłoszenie do promocji powinno nastąpić do 3 marca 2017 r, jednak lepiej zrobić to wcześniej, ponieważ również do tego czasu będziemy musieli wykonać 1 transakcję bezgotówkową, aby otrzymać obiecane bilety.

Nagroda w postaci 10 biletów do kina

W promocji do wygrania jest 10 biletów w sieci kin Cinema City lub Helios. Podczas rejestracji będzie można wybrać, które kino nas interesuje. Same kody otrzymamy do 17.02 lub 14.03, w zależności od tego, kiedy spełnimy warunki promocji, oczywiście jeśli nadal będziemy posiadaczami konta, karty oraz zgód marketingowych. Bilety będą ważne przez 6 miesięcy od daty wydania.

Uwaga: pula biletów jest ograniczona i wynosi 2 800 pakietów po 10 wejściówek (1 700 pakietów do Cinema City i 1 100 do kin Helios). Jeśli zostanie ona wyczerpana przed czasem, organizator powiadomi o tym za pośrednictwem strony internetowej pkobp.pl oraz pkobp.pl/kinoza0.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Prześwietlenie oferty Konta dla Młodych

Konto dla Młodych to rachunek bezwarunkowo darmowy. Aby pozbyć się opłat za kartę płatniczą wystarczy wykonać 5 operacji bezgotówkowych miesięcznie na dowolne kwoty. W przeciwnym razie opłata wyniesie do 5 zł, w zależności od liczby operacji. Wypłaty z bankomatów są darmowe. Konto dla Młodych jest jednak rachunkiem dla osób do 26 roku życia. Po przekroczeniu tej granicy, automatycznie zmieni się na Konto za Zero, które jest za 0 zł, tylko po wydaniu 300 zł miesięcznie (inaczej opłata wynosi 6,90 zł).

Załóż Konto dla Młodych i odbierz darmowe bilety do kina!

Write a Reply or Comment