Nowa promocja od BPH – „Bank płaci” nawet 150 zł

25 kw.

Nowa promocja od BPH – „Bank płaci” nawet 150 zł

Bank BPH zaoferował ostatnio nową i prawdopodobnie ostatnią promocję (zostaje przejęty przez Alior Bank). Promocja obejmuje aktywnych posiadaczy kart kredytowych. Jeśli klient spełni warunki, może otrzymać do 150 zł premii.

Minusem promocji jest konieczność posiadania zaproszenia. Zaproszenie można otrzymać za pośrednictwem serwisu internetowego BPH, SMSa, maila lub listu. Sposób komunikacji banku z klientem wpływa na warunki promocji. Dla listów okres promocji obowiązuje od 1 maja do 31 lipca 2016 r. Dla wiadomości SMS, maila lub systemu transakcyjnego promocja trwa od 1 kwietnia do 30 czerwca 2016 r. Dlatego będąc klientem BPH należy sprawdzić, czy bank nie wysłał już wiadomości w sprawie promocji.

Jak otrzymać 150 zł?

Premię w wysokości 50 lub 150 zł można otrzymać za aktywne korzystanie z karty. 50 zł możemy otrzymać za wydanie ustalonej przez bank kwoty w ciągu dwóch miesięcy. Przy aktywnym korzystaniu z karty przez 3 miesiące możemy dostać 150 zł. Uwaga, kwota jaką musimy wydać w transakcjach bezgotówkowych jest ustalana indywidualnie przez bank. Warunki dla poszczególnych klientów mogą się różnić. Polecamy sprawdzić regulamin pod tym linkiem.

Każdy klient musi terminowo spłacać zadłużenie na kracie kredytowej, aby móc uczestniczyć w promocji. Dodatkowo musimy utrzymać zgodę na przetwarzanie danych przez BPH w celach marketingowych.

Premia zostanie przelana na konto klienta po zakończeniu promocji – czyli po 31 lipca 2016 – a najpóźniej do 15 września 2016.

Write a Reply or Comment