Nowa odsłona promocji „1 Konto” od Credit Agricole i nawet 350 zł premii

05 Mar

Nowa odsłona promocji „1 Konto” od Credit Agricole i nawet 350 zł premii

Credit Agricol wznowił promocję 1 Konto. Tym razem zakładając rachunek, możemy zgarnąć nawet 350 zł. Przypomnijmy, 1 Konto to produkt bankowy przeznaczony dla młodych osób. Przyjrzyjmy się dokładnie warunkom promocji.1-Konto-Pierwsze-Konto-konto-osobiste-Crédit-Agricole-2016-03-10-15-20-45

Tylko dla nowych klientów

Standardowym wymogiem stawianym przez banki przy ofertach promocyjnych jest „bycie nowym klientem”. Nie inaczej jest tym razem. Nowy klient jest określany jako osoba, która w przeciągu 90 dni przed wprowadzeniem promocji nie posiadała lub nie byłą współposiadaczem rachunku osobistego. W praktyce oznacza to, że nie można było posiadać konta w Credit Agricole po 30.11.2015.

Pozostałe warunki promocji

Credit Agricol przed uczestnikami promocji stawia klika warunków. Nie są uciążliwe, a w zamian można otrzymać nawet 350 zł bonusu. Przede wszystkim, umowę o otworzenie konta musimy zawrzeć przez system bankowość internetowej za pomocą tej strony lub przez telefon. Następnie należy zawnioskować o kartę debetową. Po założeniu 1 Konta, klient musi otworzyć Rachunek Oszczędzam oraz włączyć usługę „CAsaver”. Po tych czynnościach musimy zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych oraz podać nr telefonu i adres e-mail. Na koniec wymagane jest potwierdzenie wzięcia udziału w promocji.

50 zł za 500 zł wpłaty

Po spełnieniu warunków, możemy otrzymać pierwszą premię. Musimy wpłacić na konto minimum 500 zł. Warunek: musi to nastąpić najpóźniej do końca kolejnego miesiąca od popisania umowy (zakładamy konto w marcu, musimy przelać 500 zł do końca kwietnia). Bank w nagrodę wypłaci nam 50 zł bonusu. Zostanie on wypłacony w ciągu miesiąca od wysłania potwierdzenia o spełnieniu warunków.

Jak zyskać jeszcze więcej?

Konstrukcja konta Credit Agricole jest znana z rynku. Od każdej transakcji będzie pobierana część wydanej kwoty. Jaka? Będzie to zaokrąglenie wartości transakcji dokonanej kartą. „Resztówka” będzie wpłacana na Rachunek Oszczędzam (dzięki aktywowaniu usługi CASaver). Dla przykładu, jeśli wydamy 46 zł za pomocą karty – bank automatycznie zaokrągli sumę do 50 zł (sami możemy zdecydować jak będą zaokrąglane kwoty) – z czego 4 zł trafi na rachunek oszczędnościowy. Warto dodać, że bank co miesiąc będzie wypłacał dodatkowe 20 zł premii – jeśli nasze środki przekazane na Rachunek Oszczędzam wyniosą także przynajmniej 20 zł. Promocja trwa przez 15 miesięcy – dlatego możemy zdobyć nawet 300 zł. Bank maksymalnie zaokrągla kwoty transakcji o 5 zł (wydając 44 zł, na oszczędności zostanie przekazane 1 zł; wydając 45,01 zł, przekażemy na oszczędności 4,99 zł)

Gdzie jest haczyk?

Oprócz standardowych wymogów, bank zobowiązuje nas do aktywnego korzystania z konta. Dlatego aby, otrzymać końcową premię za przekazanie zaokrągleń na rachunek oszczędnościowy, musimy zapłacić w transakcjach kartą min. 100 zł miesięcznie oraz zagwarantować comiesięczne wpływy na min. 500 zł. Premia będzie naliczana na koniec miesiąca. Promocja trwa do 31 maja 2016.

Co oferuje 1 Konto?

Promocyjny rachunek od Credit Agricol jest dedykowany przede wszystkim osobom pomiędzy 18. a 27. rokiem życia. Wtedy za samo korzystanie z rachunku nie zapłacimy nic. Jedynym kosztem będzie prowizoryczna opłata za kartę debetową, która wynosi 2,90 zł na miesiąc, jednak nie zostanie pobrana, jeśli dokonamy transakcji na przynajmniej 1 zł.

Regulamin promocji znajduje się pod tym adresem. O 1 Koncie pisaliśmy już tu, a można je otworzyć tutaj.

Write a Reply or Comment