Nowa odsłona Konta Godnego Polecenia od BZ WBK – 4% z premią gwarantowaną 120 zł

04 kw.

Nowa odsłona Konta Godnego Polecenia od BZ WBK – 4% z premią gwarantowaną 120 zł

Wraca promocja od Agory i Banku Zachodniego WBK – Konto Godne Polecenia z oprocentowaniem 4% w skali roku. Oprócz atrakcyjnych warunków promocji, nowi klienci mogą otrzymać 120 zł premii.

Aby wziąć udział w promocji należy założyć rachunek bankowych – Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%”. Udział w promocji można zgłosić na dedykowanej stronie – tutaj – składając odpowiedni wniosek. Czas na to mamy do 20 kwietnia 2016 r. Z akcji wykluczeni są:

– pracownicy organizatora promocji (Agora S.A.) oraz przedstawiciele Banku Zachodniego WBK.
– klienci BZ WBK, którzy posiadają konto osobiste w polskich złotych od dnia 15.08.2015 roku do momentu otwarcia konta w ramach Akcji.

Jeśli jesteś klientem BZ WBK, ale posiadasz tylko kartę kredytową lub lokatę – możesz wziąć udział w promocji.

Jak wyglądają formalności?

Nowi klienci muszą w pierwszej kolejności:

  • zarejestrować się i założyć profil na stronie promocji,
  • wejść w link przesłany na adres e-mail podany przy rejestracji,
  • wypełnić formularz promocji i wyrazić zgodę na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej, w zakresie określonym w formularzu,
  • na stronie banku – centrum24.pl – wypełnić wniosek o Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%”,

Po całym procesie rejestracji na stronie promocji i złożeniu wniosku o otworzenie konta – będziemy musieli podpisać umowę z bankiem. Będziemy mogli to zrobić na dwa sposoby:

  1. za pomocą przelewu weryfikacyjnego na 1 zł z konta przeciwstawnego
  2. poprzez kuriera (wymagana jest kserokopia dowodu osobistego, którą należy przekazać kurierowi).Godne-Polecenia-4-z-premia

Jakie warunki należy spełnić aby skorzystać z promocji?

Każda osoba, która założy Konto Godne Polecenia i chce otrzymać premię 120 zł powinna w okresie trzech kolejnych miesięcy – kwiecień, maj, czerwiec 2016 r. – zapewnić wpływy na konto w wysokości 800 zł miesięcznie. Ważna jest data zaksięgowania środków. Warto również zaznaczyć, że jednemu uczestnikowi promocji może zostać przyznana tylko jedna premia gwarantowana.

Do 25.07.2016 powinniśmy otrzymać informacje o przyznaniu premii 120 zł. Wszyscy, którzy spełnią wymogi promocji i zostaną o tym powiadomieni do 31.07.2016 powinni uzupełnić dane na stronie promocji – podając m.in. nr konta. Premia zostanie wypłacona do 24.08.2016. Szczegóły regulaminu promocji można znaleźć pod tym linkiem.

Co oferuje Konto Godne Polecenia?

Środki wpłacone na konto są oprocentowane na 4% w skali roku do salda 4 tys. zł. Powyżej tej sumy, oprocentowanie spada do 1% w skali roku. Posiadacze konta są zwolnieni z opłat za kartę – m.in. MasterCard Omni. Prowadzenie konta oraz wystawianie zleceń stałych i poleceń zapłaty jest darmowe. Tak samo jak wypłaty z bankomatów w całej Polsce.

Załóż Konto Godne Polecenia – otrzymaj gwarantowaną premię pieniężną!

Write a Reply or Comment