Nest Bank: 100 zł do Decathlonu za założenie darmowego konta osobistego

22 Maj

Nest Bank: 100 zł do Decathlonu za założenie darmowego konta osobistego

Nest Bank wystartował z nową akcją promocyjną. Zakładając całkowicie darmowe Nest Konto, możemy teraz zyskać bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie Decathlon. Same warunki otrzymania premii są bardzo proste. Dodatkowo zyskujemy rachunek na świetnych warunków. Aby jednak skorzystać, trzeba się spieszyć, ponieważ pula nagród jest ograniczona.

Dla kogo promocja?

Promocja przeznaczona jest dla całkowicie nowych klientów banku. Oznacza to, że wszystkie osoby, które posiadają lub współposiadają albo posiadały lub współposiadały konto oszczędnościowo-rozliczeniowe w Nest Banku (również pod innymi nazwami handlowymi, np. Smart Bank) są wykluczone z promocji. Udziału w akcji nie będą również mogły wziąć osoby, które złożyły wniosek o konto i jest on aktualnie rozpatrywany. Furtka otwiera się jedynie dla posiadaczy kont firmowych Nest Banku – oni nie są wykluczeni.

Jeśli spełniamy warunki uczestnictwa, to możemy już przejść do złożenia wniosku o Nest Konto oraz Nest Konto Walutowe. Trzeba to zrobić przez dedykowaną stronę promocji, ponieważ wnioski składane w inny sposób nie będą brały udziału w akcji. Wypełniając wniosek, będziemy musieli wybrać kartą debetową do jednego z kont oraz wyrazić wszystkie zgody marketingowe.

Samą umowę możemy zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub za pomocą przelewu. Druga opcja na pewno będzie dużo szybsza, ale jest tutaj pewien haczyk. Przelew musi pochodzić z rachunku zweryfikowanego, czyli takiego, który zakładaliśmy składając swój podpis na umowie. Przelewy z rachunków, które również zostały zawarte za pomocą przelewu, będą odrzucane ze względu na obowiązujące prawo.

100 zł do sklepu Decathlon

Po zawarciu umowy będziemy musieli spełnić dwa proste warunki: zalogować się o bankowości internetowej Nest Banku oraz wykonać jedną transakcję płatniczą na kwotę min. 150 zł. Kilka transakcji o łącznej kwocie 150 zł nie spełni warunków otrzymania premii. Zarówno pierwszy, jak i drugi warunek, należy spełnić w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy o Nest Konto oraz Nest Konto Walutowe.

Bon o wartości 100 zł do sklepów Decathlon zostanie wysłany na nasz adres mailowy w ciągu 21 dni roboczych od daty spełnienia wszystkich warunków. Będzie go można wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na stronie internetowej sklepu do 31 maja 2019 r.

Jak już wspominaliśmy pula nagród w promocji jest ograniczona i wynosi 1000 sztuk. Po jej wyczerpaniu możliwość rejestracji zostanie zablokowana.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Jakie koszty?

Nest Bank promuje swoje konta jako całkowicie darmowe. I faktycznie tak jest. Za prowadzenie konta zarówno osobistego, jak i walutowego, korzystanie z karty oraz wypłaty z bankomatów nie musimy nic płacić. Jedyna opłata jaką możemy ponieść to opłata za drugą kartę debetową – 25 zł. Na szczęście w promocji wymagane jest wyrobienie tylko jednej karty do wybranego konta.

Zakładając Nest Konto, mamy również okazję do otworzenia bardzo korzystnej lokaty. Mamy tu na myśli Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% w skali roku. Jest to 2-miesięczna lokatą, na której maksymalnie można zdeponować 10 000 zł. Aby skorzystać z oferty, lokatę należy założyć w ciągu 30 dni od założenia konta. Nie zapominajmy również o rachunku oszczędnościowym Nest Rodzinne Oszczędności, który oferuje nawet 7% w skali roku.

Załóż konto osobiste w Nest Banku i odbierz 100 zł do wykorzystania w sklepie Decathlon!

Write a Reply or Comment