Nawet 500 zł premii w promocji mBanku „Zyskuj z eKontem”

26 cze

Nawet 500 zł premii w promocji mBanku „Zyskuj z eKontem”

Wystartowała druga edycja promocji „Zyskuj z eKontem” organizowana przez mBank. W ramach akcji można zagarnąć nawet 500 zł – oczywiście jeśli spełni się odpowiednie warunki. Sama promocja może być już znana wśród naszych czytelników. Wymagania banku nie są wygórowane, wystarczy aktywnie korzystać z konta oraz zapewnić regularne wpływy na rachunek.

Zyskuj z ekontem w mBanku

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów. Jednak w porównaniu z poprzednią edycją, zmieniła się definicja nowego klienta. Od tej pory w akcji nie mogą wziąć udziału osoby, które posiadały jakiekolwiek konto w mBanku – czyli wykluczenie są posiadacze kont firmowych czy też walutowych (wcześniej mBank wykluczał tylko osoby posiadające rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe). Obecnie mBank tak określa nowych klientów:

„klienta będącego osobą fizyczną, który przed dniem złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy”

Jak założyć konto?

Jeśli jesteśmy nowymi klientami i możemy wziąć udział w promocji, to musimy założyć eKonto w okresie od 1 czerwca 2016 r. do 1 sierpnia 2016 r. (eKonto można założyć w dwóch wersjach – standard i plus – różnice opisane są na końcu wpisu). Aby to zrobić, musimy złożyć wniosek o rachunek eKonto z kartą debetową.

Wniosek możemy złożyć m.in. przez Internet – wchodząc na ten adres. Podczas składania wniosku musimy zaakceptować regulamin „mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku„. Następnie pozostaje nam tylko zawrzeć umowę o wybrany rachunek wraz z kartą płatniczą. Możemy to zrobić za pomocą przelewu z konta w innym banku, za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w oddziale mBanku.

Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać premię?

Po otworzeniu rachunku, możemy zdobyć trzy rodzaje premii – które w sumie mogą wynieść nawet 500 zł. Pierwszą premię – 10 zł – możemy otrzymać w bardzo łatwy sposób. Musimy tylko zainstalować i aktywować w ciągu 24h od otwarcia konta aplikację mobilną mBanku. Bonus zostanie wypłacony w okresie 20 dni roboczych od spełnienia warunków.

Kolejną premię – do 250 zł – możemy otrzymać w postaci zwrotu środków za dokonane transakcje bezgotówkowe. Zwrot jest naliczany od transakcji dokonanych w sklepach stacjonarnych (według regulaminu w „punktach handlowo-usługowych”, nie uwzględnianie są płatności internetowe). Bank zwraca w każdym miesiącu 2% wartości transakcji wykonanych kartą i 4% wartości od płatności BLIKiem. Miesięcznie maksymalny zwrot może wynieść 50 zł. Aby otrzymać zwrot, należy:

 • dokonać i rozliczyć w danym miesiącu kalendarzowym transakcje kartą płatniczą na łączną kwotę w wysokości min. 250 zł i nie anulować transakcji do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana;
 • zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do uczestnika promocji;
 • w danym miesiącu zapewnić przynajmniej jednorazowe zalogowanie się do aplikacji mobilnej mBanku.

Zwrot możemy otrzymywać przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych. Łącznie, premia za transakcje kartą i płatności BLIK może wynieść maksymalnie 250 zł.

Dodatkowo, osoba która spełni wszystkie warunki, o których mowa powyżej w każdym z miesięcy kalendarzowych w okresie trwania promocji, otrzyma dodatkowy bonus w wysokości 240 zł. Kluczowe jest tutaj wykonywanie płatności na min. 250 zł i zapewnienie wymaganych wpływów na konto.

Z tego wynika, że maksymalnie możemy liczyć na 500 zł – a minimalnie na 275 zł premii.

Co oferuje rachunek eKonto w mBanku?

W ramach promocji możemy założyć dwa rodzaje eKonta – standard i plus. W pierwszej wersji – eKonto Standard oferuje:

 • Kartę debetową za 0 zł – jeśli zrealizujemy 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę (standardowa opłata wynosi 4 zł na miesiąc)
 • Darmowe wypłaty z bankomatów mBanku oraz sieci Planet Cash, Euronet i BZ WBK
 • Bezpłatne krajowe przelewy zewnętrzne przez Internet
 • Bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku

eKonto z Plus oferuje:

 • Bezpłatne otwarcie rachunku
 • Darmowe prowadzenie konta, jeśli co miesiąc zapewnimy wpływy na min. 1 000 zł (nie spełnienie tego warunku oznacza opłatę 5 zł miesięcznie za prowadzenie konta)
 • Kartę debetową za 0 zł – jeśli zrealizujemy 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę (standardowa opłata wynosi 4 zł na miesiąc)
 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce i na świecie

Zyskuj z ekontem w mBank 500 zl

Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków osobistych w mBanku dostępny jest na www.mBank.pl/pomoc/oplaty/osoby-fizyczne i www.mBank.pl/pomoc/info/regulaminy/konta

Załóż eKonto w mBanku i otrzymaj nawet 500 zł premii!

11 comments

 1. Admin

  „Nowy klient” czyli taki który nie ma konta czy taki który nigdy nie miał konta?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Definicja „nowego klienta” jest dokładnie opisana we wpisie. 🙂 Nowy klient to niestety taki, który nigdy nie miał konta w mBanku.

   Odpowiedz
 2. Admin

  A jak miałam konto w dawnym Multibanku, który później został wchłonięty przez mBank to mogę założyć konto, czy też jestem „starym klientem”?

  Odpowiedz
  1. Admin

   W regulaminie nie ma nic na ten temat, więc uważam, że spokojnie możesz wziąć udział w promocji będąc starym klientem Multibanku 😉

   Dla pewności skontaktuje się z bankiem i dam znać co i jak.

   Odpowiedz
 3. Admin

  Za zakupy w internecie też można dostać zwrot? Czy to dotyczy tylko zakupów w sklepach stacjonarnych?

  Odpowiedz
  1. Admin

   „Zwrot jest naliczany od transakcji dokonanych w sklepach stacjonarnych (według regulaminu w “punktach handlowo-usługowych”, nie uwzględnianie są płatności internetowe). ” Proszę, nmzc

   Odpowiedz
 4. Admin

  Ale że za transakcje przez neta nie naliczają zwrotu to wg mnie duży fakap :/

  Odpowiedz
 5. Admin

  Czy płatność BLIKiem jest konieczna zeby otrzymac jakies zwroty?

  Odpowiedz
  1. Admin

   nie jest konieczna, ale maks. za zwrot (karta lub BLIK) z jednej formy płatności to 30 zł, czyli jeżeli będziesz korzystać tylko z karty to nie wykręcisz maksymalnych 60 zł

   Odpowiedz
 6. Admin

  Czy wpływ 1000zł może być z naszego konta w innym banku? Czy przelew nie może być z konta uczestnika promocji?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Musi być z innego konta w innym banku

   Odpowiedz

Write a Reply or Comment