Nawet 450 zł od BZ WBK dla beneficjentów programu 500+

11 maj

Nawet 450 zł od BZ WBK dla beneficjentów programu 500+

Po ostatniej promocji „Konto Godne Polecenia”, BZ WBK wystartował z nową-starą ofertą tego konta. Tym razem promocja jest skierowana do beneficjentów programu 500+. W ramach akcji można otrzymać do 450 zł zwrotu. Jednak jak to zwykle bywa – należy spełnić kilka warunków promocyjnej oferty.

Nowa promocja „Rodzinnie, czyli korzystnie” jest skierowana do osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miały konta osobistego w BZ WBK. Bank tym ograniczeniem nie obejmuje posiadaczy rachunków oszczędnościowych i kont firmowych. Pomimo tego, istnieje duże prawdopodobieństwo, że wiele osób nie będzie mogła skorzystać z promocji, ponieważ już wcześniej zdecydowało się na założenie rachunku Konto Godne Polecenia w BZ WBK z promocyjnym oprocentowaniem 4% w skali roku.

Ostatecznie, aby wziąć udział w promocji, należy otworzyć Konto Godne Polecenia – tym razem jednak nie możemy liczyć na tak dobre oprocentowanie. Zakładając konto, musimy również zgodzić się na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz podać nr telefonu.

Na początek 300 zł za wpływ środków z 500+

Gdy założymy już konto w BZ WBK, będziemy musieli zagwarantować wpływy z tytułu programu 500+. Należy to robić przez okres 6 miesięcy – od lipca 2016 r. Po każdej wpłacie, BZ WBK wypłaci nam premię 50 zł. W sumie możemy liczyć na dodatkowe 300 zł.

Kolejnym warunkiem jaki musi spełnić klient, jest konieczność utrzymania wszystkich zgód wyrażonych przy zakładaniu konta (m.in. otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową). Nie możemy także przez okres trwania promocji zmienić rachunku bankowego. Więcej informacji odnośnie szczegółów promocji można znaleźć w regulaminie akcji. Warto też dodać, że liczba promocyjnych rachunków jest ograniczona i wynosi 4 000.

Dodatkowe 150 zł za bezgotówkowe transakcje kartą kredytową

Dodatkowe 150 zł można uzyskać w drugiej promocji BZ WBK – „Rodzinne 10% na Twojej karcie”. Promocja polega na zwrocie środków za transakcje dokonane kartą kredytową. Warunkiem przystąpienia do promocji jest nieposiadanie żadnej karty kredytowej w ciągu ostatnich 3 miesięcy w BZ WBK.

Na kartę musimy zdecydować się przy zakładaniu Konta Godnego Polecenia. Rachunek musimy założyć do 30 czerwca 2016 r. Zakładając konto należy wyrazić zgodę na wszystkie działania marketingowe ze strony banku. Czas na złożenie wniosku o kartę kredytową mamy do końca września 2016 r. Równocześnie do tego czasu musimy zaakceptować regulamin promocji.

Zwrot środków za transakcje kartą otrzymamy po wykonaniu przynajmniej 10 płatności w miesiącu. Po spełnieniu tego warunku otrzymamy 50 zł. Łącznie przez 3 miesiące możemy zagarnąć 150 zł.

Regulamin promocji dostępny jest pod tym linkiem

Write a Reply or Comment