Nawet 360 zł zwrotu za płatności z TurboKARTĄ od banku Santander

11 paź

Nawet 360 zł zwrotu za płatności z TurboKARTĄ od banku Santander

Od niedawna mamy do czynienia z pierwszą promocją Santander Consumer Banku. Jest to wyjątkowa okazja, dzięki której możemy zarabiać na zakupach w wielu miejscach. Dzięki karcie kredytowej Visa TurboKARTA otrzymujemy zwroty pieniężne za dokonane płatności na stacjach paliw oraz w dowolnych punktach handlowo-usługowych, a także Internecie.

Korzysta niemal każdy

Promocja pozwala na łatwy zarobek, bez konieczności spełniania wielu warunków. Musimy jedynie wykonać płatności w danym okresie rozliczeniowym karty, a także dokonać jej spłaty w wyznaczonym terminie. Oznacza to, że naszym zadaniem jest ścisłe trzymanie się obowiązujących okresów rozliczeniowych.

Chcąc korzystać z karty, musimy mieć ukończone 18 lat oraz zawrzeć umowę z bankiem dotyczącą karty kredytowej TurboKARTA (załóż kartę tutaj):

„dla pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych (…). Uczestnikiem Programu może być osoba fizyczna (…), która jest stroną zawartej z Bankiem Umowy o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty kredytowej TurboKARTA”

W zamian możemy otrzymać zróżnicowany procent zwrotu, w zależności od miejsca wykonywania transakcji:

3% za dowolne płatności na stacjach paliw

– 1% za płatności wykonywane w punktach handlowo-usługowych (również za granicą) oraz w Internecie

Pozwala nam to na zarobek w wysokości 30 zł na dany okres rozliczeniowy oraz 360 zł rocznie.

Kilka słów o TurboKARCIE

To co zwróciło nasza uwagę, to zupełnie darmowe wydanie karty, co jest jej niewątpliwą zaletą. Natomiast pozostałe opłaty są zależne od naszego użytkowania. Jeżeli w danym okresie rozliczeniowym suma naszych transakcji przekroczy 1 000 zł, bank nie będzie wymagał żadnych opłat. W innym przypadku, wynoszą one 4,99 zł miesięcznie (przy wyborze elektronicznego zestawienia transakcji). Dodatkowo mamy możliwość wyboru papierowego zestawienia transakcji – wtedy nasza miesięczna opłata za kartę wzrośnie do 5,99 zł.

Ponadto dla każdego klienta bank dołącza darmowy pakiet ubezpieczeń, a w nim Car Assistance, czyli całodobowa pomoc w sytuacjach wyjątkowych związanych z samochodem m.in. wypadki, kradzieże.

Wejdź na stronę Santander oraz skorzystaj z promocji!

 

 

Write a Reply or Comment