Nawet do 1500 zł premii od Alior Banku za aktywne korzystanie z iKonta Biznes

17 Cze

Nawet do 1500 zł premii od Alior Banku za aktywne korzystanie z iKonta Biznes

Promocji z tak wysoką premią jeszcze nie było. Zakładając konto dla firm w Alior Banku możemy zyskać nawet 1500 zł zwrotu środków. Wystarczy wykazać się aktywnością w korzystaniu z rachunku, karty oraz innych usług Alior Banku.

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

Promocja trwa od 2 czerwca 2016 r. do odwołania, jednak nie krócej niż do 30 czerwca 2016r. Aby wziąć w niej udział wystarczy wejść na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o iKonto Biznes w Alior Banku oraz podpisać umowę. Udział w akcji standardowo mogą wziąć jedynie nowi klienci firmowi banku. Według regulaminu są to klienci, którzy:

 • nie posiadają i przed przystąpieniem do Promocji nie posiadali żadnego produktu dla przedsiębiorców i innych podmiotów w Alior Banku
 • w okresie Promocji złożyli Wniosek o iKonto Biznes za pośrednictwem strony internetowej Banku, otrzymali Potwierdzenie otwarcia iKonta Biznes na podany we Wniosku o iKonto Biznes adres e-mail, tym samym przystępując do Promocji i akceptując niniejszy Regulamin Promocji
 • w okresie Promocji zawarli z Bankiem Umowę ramową o świadczenie usług bankowych oraz prowadzenie rachunków rozliczeniowych i lokat dla przedsiębiorców i innych podmiotów.

Za co otrzymamy premie?

Zwrot środków za aktywność będzie naliczany miesięcznie i w sumie może wynieść maksymalnie 125 zł. Premie będą naliczane przez 12 miesięcy od momentu otworzenia rachunku w Alior Banku więc 125 zł x 12 daje obiecane 1500 zł. Zwrot otrzymamy za konkretne aktywności, oczywiście uczestnik może dowolnie wybierać za co będzie otrzymywał premie.

 • 25 zł za przelew do ZUS
 • 25 zł za przelew do US
 • 10 zł za przelew SEPA
 • 10 zł za przelew natychmiastowy
 • 10 zł za transakcję kartą
 • 10 zł za skorzystanie z oferty terminali za pośrednictwem Alior Banku
 • 5 zł za skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku
 • od 0 do 60 zł za średniomiesięczne saldo na rachunku uczestnika

Pierwszy zwrot otrzymamy na koniec miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym przystąpiliśmy do promocji. Za dzień przystąpienia do promocji uznawany jest ten, w który otrzymamy mail od Alior Banku z potwierdzeniem zawarcia umowy.

25 zł za przelew do ZUS

Premia zostanie przyznana za pierwszy w miesiącu przelew do ZUS, jeśli zostanie wykonany na kwotę min. 250 zł z&nbspRachunku Uczestnika. Przelewy krajowe dla posiadaczy iKonta Biznes są bezpłatne, więc haczyków brak.

25 zł za przelew do US

Premia zostanie przyznana, jeśli pierwszy w miesiącu przelew do US, zostanie wykonany na kwotę min. 500 zł z&nbspRachunku Uczestnika.

10 zł za przelew SEPA

Premia zostanie przyznana za pierwszy w miesiącu przelew SEPA, jeśli zostanie wykonany na kwotę min. 100 EUR z&nbspRachunku Uczestnika. Posiadacze rachunku mają do wykorzystania 5 darmowych przelewów SEPA w ciągu miesiąca. Uwaga: przelew musi zostać wykonany z rachunku złotowego, co oznacza przewalutowanie transakcji w ramach banku. Koszty takiego przewalutowania są zwykle wyższe, niż gdybyśmy to zrobili w internetowym kantorze.

10 zł za przelew natychmiastowy

Premia przyznawana za pierwszy w miesiącu przelew natychmiastowy, jeśli zostanie wykonany w kwocie min. 500 zł z&nbspRachunku Uczestnika. Posiadaczom rachunku przysługuje 5 darmowych przelewów natychmiastowych w miesiącu.

10 zł za transakcję kartą

Premia za rozliczenie w danym miesiącu kalendarzowym transakcji w kwocie min. 500 zł kartą lub kartami wydanymi do Rachunku Uczestnika. Karta płatnicza nie jest oczywiście obowiązkowa, ale w tym przypadku warto z niej skorzystać, ponieważ w łatwy sposób można zgarnąć dodatkową premię.

10 zł za skorzystanie z oferty terminali za pośrednictwem Alior Banku

Premia za skorzystanie z oferty terminali naliczana jest, jeżeli na Rachunek Uczestnika w danym miesiącu kalendarzowym wpłynie kwota min. 5000,00 zł z tytułu przetworzenia transakcji kartowych, pochodzących z uznań na terminalach First Data Polska. Premia będzie naliczona w każdym miesiącu w którym spełniony będzie w/w warunek.

5 zł za skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku

Premia za skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku naliczana jeżeli na Rachunek Uczestnika wpłynie bonusowy przelew z PCKF w kwocie 100 zł. Oznacza to, że aby otrzymać premię musimy zakupić urządzenie w&nbspPolskim Centrum Kas Fiskalnych i jeśli nastąpi z niego przelew na kwotę 100 zł, to otrzymamy premię o wartości 5 zł.

Premia do 60 zł za średniomiesięczne saldo na rachunku uczestnika

W tym przypadku premia może wynieść 0, 5, 15, 30 lub 60 zł. Kwota, jaką otrzymamy będzie zależeć od tego, ile środków utrzymujemy na rachunku.

 • 0 zł za saldo do 2 500 zł
 • 5 zł za saldo od 2 500,0q do 10 000 zł
 • 15 zł za saldo od 10 000,01 do 25 000 zł
 • 30 zł za saldo od 25 000,01 do 50 000 zł
 • 60 zł za saldo od 50 000,01 zł

Należy zaznaczyć, że do salda konta nie zaliczają się środki zdeponowane na rachunkach lokat terminowych i rachunkach lokacyjnych. Środki z rachunku osobistego uczestnika promocji również nie wliczają się do salda konta firmowego.

Uwaga: promocja jest skierowana do osób prowadzących działalność gospodarczą, dlatego wymagane będzie rozliczenie się z podatku za otrzymane premie.

Ile kosztuje iKonto Biznes w Alior Banku?

Prowadzenie iKonta Biznes w Alior Banku wiążę się z drobnymi opłatami. Możemy się ich jednak pozbyć jeśli spełnimy kilka prostych warunków.

Za prowadzeniem konta nie zapłacimy nic, jeśli utrzymamy średniomiesięczne saldo 1000 zł na rachunku i wyrazimy zgody marketingowe. W innym przypadku opłata wynosi 15 zł na miesiąc.

Przelewy złotowe Elixir zlecane w serwisie internetowym banku i przez aplikację mobilną również są darmowe.

Miesięczna opłata za kartę wynosi 8 zł. Jednak jeśli wykonamy w miesiącu minimum cztery płatności bezgotówkowe na dowolne kwoty opłata zostanie zniesiona. Karta nie jest obowiązkowa więc rezygnując z niej również pozbędziemy się kosztów.

Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów to sytuacja wygląda następująco:

 • 0 zł w bankomatach Alior Banku
 • 0 zł za pierwsze 5 wypłat w miesiącu w bankomatach Euronet, za każdą następną opłata będzie wynosić 2 zł
 • 0 zł za pierwsze 5 wypłat miesiącu w bankomatach PlanetCash, za każdą kolejną opłata będzie wynosić 2 zł
 • 0 zł za pierwsze 5 wypłat w miesiącu w pozostałych bankomatach w Polsce, za każdą kolejną opłata będzie wynosić 2 zł.

8 comments

 1. Admin

  „dla przedsiębiorców i innych podmiotów” co to są te inne podmioty?

  Odpowiedz
  1. Admin

   pewnie chodzi o fundacje, stowarzyszenia itp

   Odpowiedz
   1. Admin

    też mi się tak wydaje

    Odpowiedz
  2. Admin

   czyli podmioty świadczące usługi firmowe

   Odpowiedz
 2. Admin

  Czyi zwroty dostajemy co miesiąc? To dobrze o nich świadczy. Bałem się, że będę musiał czekać do końca roku;o

  Odpowiedz
  1. Admin

   niee co ty, co miesiąc zwracają 🙂

   Odpowiedz
 3. Admin

  Oferta łączy się z programem poleceń w Aliorze? Jak to jest?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Nie, nie łączy się

   Odpowiedz

Write a Reply or Comment