Najlepsze lokaty długoterminowe w marcu 2015

11 mar

Najlepsze lokaty długoterminowe w marcu 2015

Jeżeli mamy możliwość na „zamrożenie” swojej gotówki na jakiś okres czasu, to idealnym rozwiązaniem wydają się być lokaty bankowe. Banki prześcigają się w proponowaniu nam swoich ofert, zatem mamy w czym wybierać.

Lokata bankowa jest z pewnością najprostszą i najbezpieczniejszą forma lokowania wolnych środków finansowych i właśnie ze względu na jej prostotę prawie każdy z nas wie przynajmniej ogólnie jak funkcjonuje lokata terminowa. Lokaty są bardzo popularne ze względu na to, że nie wiążą się one z ryzykiem inwestycyjnym. Warto jeszcze wspomnieć o tym, od czego zależy zysk z lokaty – przede wszystkim od kwoty jaką zdeponujemy w banku oraz czasu trwania lokaty. Bardzo istotnymi czynnikami wpływającymi na zysk z lokaty są jej oprocentowanie i długość okresu kapitalizacji odsetek. Aby ułatwić wybór najkorzystniejszej obecnie przygotowaliśmy ranking lokat długoterminowych na marzec 2015.

Na pierwszym miejscu bezkonkurencyjnie znajduje się oferta Santander Banku z ofertą Lokaty Direct+ oferowaną na 36 miesięcy z oprocentowaniem 3,3%. Lokatę można założyć już od 5000 zł wpłaty na depozyt.

Kolejną bardzo ciekawą ofertą lokaty długoterminowej jest propozycja Toyota Banku z Lokatą Terminową na 36 miesięcy oprocentowaną na 3,05%. Dużym plusem jest to, że można założyć tą lokatę wygodnie przez Internet.

Na trzecim miejscu naszego marcowego rankingu najlepszych lokat długoterminowych jest lokata T-Mobile usług bankowych z propozycją 24 miesięcznej lokaty oprocentowanej na 2,95%.

Godną uwagi jest również propozycja Getin Banku wraz z Lokatą Dynamiczną. Depozyt jest wpłacany na 36 miesięcy. Lokata ta jest z oprocentowaniem progresywnym średnio na 2,5%, zależnym od stopy referencyjnym NBP. Depozyt możemy założyć już od 1000zł.

Alior Bank swoje wysokie miejsce w naszym rankingu zawdzięcza Lokacie Standardowej na 24 miesiące z oprocentowaniem 2,2%. Ciekawą opcją jest to, że możemy wybrać walutę depozytu. Lokatę możemy założyć już od 1000 zł.

Oczywiście oszczędzając potrzebujemy sporo cierpliwości i regularności, natomiast późniejszy zysk nam w pełni to rekompensuje. Jeżeli możemy pozwolić sobie na dłuższy okres depozytu naszej gotówki, warto przeanalizować oferty lokat długoterminowych. Sprawdź pełen ranking lokat na blogu konta-oszczednosciowe.blogspot.com Ich bardzo dużą zaletą jest gwarantowany zysk i zerowe ryzyko utraty kapitału. To idealna opcja dla osób którym zależy na powiększaniu swoich oszczędności

Write a Reply or Comment