Moneymania opanowała mBank – nawet 500 zł zwrotu środków + 100 zł premii „za nic”

29 kw.

Moneymania opanowała mBank – nawet 500 zł zwrotu środków + 100 zł premii „za nic”

Doczekaliśmy się kontynuacji promocji mBanku polegającej na zwrocie środków za dokonanie transakcji. W tzw. monybacku możemy otrzymać do 500 zł. W nowej edycji, klienci mBanku mogą liczyć na dodatkowe 100 zł premii od współorganizatora promocji – Money.pl.Darmowe-eKonto-ze-zwrotem-do-500-zł-w-promocji-mBank.pl-2016-03-09-16-42-58-702x336

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku, którzy w momencie składania wniosku o otworzenia konta nie mają podpisanej umowy z mBankiem o prowadzeniu rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Regulamin zakłada za to, że możemy posiadać w mBanku rachunek firmowy lub walutowy. Czas na skorzystanie z promocji mamy do 31.05.2016 r.

Aby wziąć udział w promocji, na samym początku musimy założyć eKonto standard lub eKonto plus. Konta różnią się opłatami i udogodnieniami – standardowe eKonto jest darmowe w prowadzeniu. Opłata obowiązuje za posiadanie karty debetowej, jednak zostanie zniesiona, jeśli wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych. Zakładając konto, aby móc skorzystać z promocji, musimy również zdecydować się na kartę debetową. Wniosek można złożyć pod tym adresem. Promocja wymaga zaakceptowania regulaminu mOkazji oraz aplikacji mobilnej mBanku – co jest równoznaczne z możliwością korzystania z tych usług.

Za co otrzymamy premie?

Na wstępie możemy dostać 10 zł premii za samo założenie konta i aktywowanie aplikacji mobilnej. Jedynym warunkiem jest aktywacja aplikacji w ciągu 24h od otworzenia eKonta.

Jednak o wiele więcej otrzymamy korzystając aktywnie z karty debetowej. Miesięcznie możemy liczyć na zwrot środków do 50 zł. Moneyback jest naliczany od wartości transakcji przeprowadzonych za pomocą karty debetowej lub BLIK-a. Za płatności kartą bank zwraca 2% wartości transakcji, a za przelew BLIK-iem – 4%. W ciągu miesiąca, w sumie nie może to być więcej niż 50 zł. Zwrot środków następuje od kolejnego miesiąca od popisania umowy (podpisując umowę w kwietniu, zwrot będzie naliczany od maja). To nie jedyne warunki stawiane przez mBank. Poza tym będziemy musieli:

  • zalogować się do aplikacji mobilnej raz w miesiącu
  • zapewnić wpływy środków na konto w wysokości min. 1000 zł na miesiąc
  • wydać w transakcjach bezgotówkowych dokonanych kartą min. 250 zł w ciągu miesiąca

Zwrot możemy otrzymywać nieprzerwanie przez 5 miesięcy. Łącznie moneyback może zapewnić nam 250 zł. Wypłata zwrotu środków będzie następował do końca miesiąca po miesiącu, w którym naliczono moneyback. No dobrze, ale w sumie możemy zgarnąć od mBanku zwrot do 500 zł. Za co możemy otrzymać resztę kwoty? Za naliczenie zwrotu w każdym z pięciu miesięcy. W zamian dostaniemy dodatkowe 240 zł premii – co łącznie z maksymalnym zwrotem 250 zł i 10 zł premii za aktywację aplikacji – daje 500 zł w ciągu trwania całej promocji.

Oprócz zwrotu od mBanku – 100 zł do Money.pl

W tej edycji, promocja jest organizowana wspólnie przez mBank i Money.pl. Dlatego też zakładając eKonto w mBanku możemy dodatkowo otrzymać 100 zł premii od serwisu Money.pl – w ramach akcji Moneymania. W celu otrzymania dodatkowych 100 zł, należy otworzyć konto za pomocą dedykowanej strony – dostępnej tutaj. Na stronie musimy zarejestrować się zakładając profil i potwierdzając go za pomocą linku otrzymanego na skrzynkę mailową po rejestracji. Po kliknięciu w link zostaniemy przeniesieni do wniosku o otworzenie konta. Promocja Money.pl i mBanku trwa do 10 maja.

Po złożeniu wniosku jesteśmy zobowiązani założyć konto do 21 maja 2016 r. Jedynym warunkiem, aby otrzymać 100 zł premii od money.pl jest przeprowadzenie min. 5 transakcji. Transakcje muszą być zainicjowane przez klienta – mamy na to czas do 10 czerwca. Akceptowane będą przelewy na inne konta oraz płatności internetowe (wypłata z bankomatu nie liczy się). Należy również pamiętać, że do 10 czerwca musimy zupełnić dane na stronie promocji – takie jak nr konta, na które ma zostać przelana premia. Wypłata 100 zł nastąpi maksymalnie do 1 lipca 2016 r.

Pod tym linkiem można sprawdzić szczegóły regulaminu eKonta, a tutaj regulamin promocji Moneymania. W promocji Money.pl mogą skorzystać wyłącznie osoby, które od 1 października 2015 nie posiadały żadnej usługi ani produktu w mBanku.

Załóż eKonto w mBanku i zgarnij premię

1 komentarz

  1. […] można zgarnąć dodatkowe 100 zł tak naprawdę za nic. Ofertę szczegółowo prześwietliliśmy w tym wpisie. W skrócie: aby otrzymać premię należy zarejestrować się na stronie promocji, stworzyć swój […]

    Odpowiedz

Write a Reply or Comment