Money Mania edycja specjalna – nawet 300 zł premii za konto w BGŻ BNP Paribas

10 Mar

Money Mania edycja specjalna – nawet 300 zł premii za konto w BGŻ BNP Paribas

Money Mania to cykl promocji prowadzony przez portal Money.pl. W nowej edycji, od początku marca, za złożenie rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas można zgarnąć do 300 zł. Do zdobycia bonusu wystarczy aktywnie korzystać z konta oraz spełnić kilka prostych warunków.

Jak skorzystać z promocji i zdobyć premię?

W promocji do zgarnięcia mamy do 300 zł premii – w tym 100 zł premii w formie pieniężnej, a 200 zł w postaci zwrotu środków za transakcje.

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów – czyli osoby, które nie są stroną umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie umowy ramowej oraz otwarcie Konta Osobistego iKonto w ramach Promocji, ani nie posiadały (współposiadały) konta osobistego w BGŻ BNP Paribas od 6 marca 2014 r. (także w okresie przed połączeniem BGŻ i BNP Paribas). Tutaj należy wspomnieć, że osoby posiadające konto w BGŻ Optima mogą wziąć udział w promocji.

Osoby uprawnione do uczestnictwa w promocji muszą zarejestrować się na stronie Money Manii – pod tym adresem. Czas na to mamy do 31 marca 2017 r. Rejestrując się należy trzy wymagane zgody – m.in. dotyczącej upoważnienia banku do przekazania organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową.

Po stworzeniu konta na stronie promocji, następnym będziemy musieli zawrzeć umowę o iKonto. Wniosek złożymy po przez stronę promocji. Promocja wymaga zdecydowania się także na kartę debetową. Ostateczny terminy to 18 kwietnia 2017 r. Umowa jest zawierana za pośrednictwem kuriera. WAŻNE – liczba uczestników promocji jest ograniczona. Limit to 1100 wniosków. Po dobiciu do limity promocja zostanie zawieszona. Patrząc na okres karencji (36 miesięcy) nie należy się martwić szybkim przekroczeniem limitu.

Co zrobić by zdobyć 100 zł premii

Aby otrzymać premię 100 zł, uczestnicy promocji muszą zapewnić wpływy na konto na min. kwotę 1000 zł. W regulaminie promocji znajdziemy pewne wyłączenie – czyli rodzaje przelewów przychodzących, których bank uznaje. Są to:

  1. wpływy z rachunków własnych Uczestnika prowadzonych w Banku,
  2. wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu zerwanych/kapitalizowanych depozytów (lokaty i konta oszczędnościowe) w Banku, uruchomienie kredytów (zobowiązań kredytowych) w Banku

Kolejnym warunkiem jest otrzymania premii za dokonanie transakcji bezgotówkowych na min. 300 zł. Regulamin wymienia wyłącznie punkty usługowo-handlowe. Wydaje się, że transakcje internetowe także powinny zostać uznane.

Te dwa warunki należy spełnić w kolejnych miesiącach od zawarcia umowy – czyli w kwietniu i maju 2017 r. Do 29 czerwca 2017 r. musimy uzupełnić na stronie promocji dane wymagane do wypłaty premii. Bonus 100 zł zostanie przelana na nasze konto do 30 czerwca 2017 r. Przez ten czas należy dalej posiadać konto i kartę debetową.

200 zł zwrotu środków za zakupy

Rachunek iKonto w BGŻ BNP pozwala na otrzymywanie zawrotów środków za transakcje bezgotówkowe kartą. Zwrot wynosi wynosi 3% wartości transakcji. Maksymalnie w ciągu miesiąca możemy otrzymać do 40 zł. Moneyback można obowiązuje przez 5 miesięcy – co w łącznie daje 200 zł w ciągu całej promocji. WAŻNE – bank wyklucza niektóre rodzaje transakcji. Są one oznaczona następującymi kodami MCC:

  • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
  • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900 – określający płatność rachunków,
  • 6012 – określający instytucje finansowe,
  • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).

Tutaj znajduje się regulamin Money Manii

Tutaj znajdziecie regulamin iKonta z kartą

Pod tym adresem zarejestrujecie się w promocji i otworzycie konto w BGŻ BNP Paribas

Write a Reply or Comment