Money mania 9: 100 zł za otwarcie Konta Godnego Polecenia w BZ WBK + 4% dla części oszczędności

04 lis

Money mania 9: 100 zł za otwarcie Konta Godnego Polecenia w BZ WBK + 4% dla części oszczędności

Ruszyła nowa promocja Banku Zachodniego WBK pod nazwą „Konto z kartą procentuje”. W zamian za założenie Konta Godnego Polecenia, bank oferuje nam odsetki w wysokości 4% w skali roku. To całkiem sporo, biorąc pod uwagę resztę ofert dostępnych na rynku. Ale to jeszcze nie wszystko! Składając wniosek o wspomniane konto przez stronę Money Mania, możemy jeszcze zgarnąć dodatkowe 100 zł premii na start.

Konto Godne Polecenia z oprocentowaniem 4%

Środki zdeponowane na Koncie Godnym Polecenia są oprocentowane na 4% w skali roku dla kwoty do 4 000 zł do listopada 2017 r. Jest to więc świetny rachunek dla osób, które lubią mieć gotówkę pod ręka, a przy okazji zależy im na oszczędzaniu. Z promocyjnej oferty będą mogli skorzystać tylko i wyłącznie nowi klienci banku BZ WBK. Co to oznacza?

Uczestnikiem Promocji może być osoba fizyczna […] która w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających dzień otwarcia Konta nie posiadała konta osobistego w Banku prowadzonego w złotych.

Jednak samo założenie konta nie wystarczy do otrzymania tak wysokiego oprocentowania. Bank wymaga od nas dodatkowo wykonania 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie na dowolną kwotę. Istotne jest to, aby transakcje zostały zaksięgowane w danym miesiącu kalendarzowym. Najlepiej jest zacząć je wykonywać już w listopadzie, ponieważ wtedy promocyjne oprocentowanie 4% będzie nam się naliczało już od grudnia.

Warto wiedzieć, że tym razem w akcji będzie można założyć tylko jeden rachunek. Bank już nie pozwala na założenie 3 kont, tak jak to było w poprzednich edycjach.

Ostatni warunek jaki należy spełnić to wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną, działania marketingowe banku oraz podanie numeru telefonu komórkowego do kontaktu.

100 zł premii od Money Manii

Jak już wspominaliśmy dodatkowy bonus ma dla nas Money Mania. Aby zdobyć 100 zł premii na start wystarczy zalogować się lub zarejestrować na stronie moneymania.pl, a następnie złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku.

Zasady akcji są bardzo zbliżone do promocji z promocyjnym oprocentowaniem. Premia 100 zł przeznaczona jest tylko dla tych osób, które od dnia 2 listopada 2015 r. nie posiadały konta osobistego w złotych prowadzonego przez BZ WBK. Jeśli spełniamy warunek to do końca listopada musimy złożyć wniosek o konto oraz do 31 grudnia 2016 zawrzeć umowę (za pomocą przelewu lub kuriera). Następnie w grudniu 2016 i styczniu 2017 konieczne będzie zapewnienie wpływu na nowo – otwarte konto w wysokości 1 000 zł na każdy miesiąc. Wpływ może być podzielony na kilka mniejszych, nie musi to być jednorazowa wpłata.

To w zasadzie tyle. O spełnieniu warunków promocji organizator powiadomi nas do 20 lutego 2017 r. Zostaniemy również poproszeni wtedy o uzupełnienie numeru rachunku na jaki ma wpłynąć premia. Będziemy mieć na to czas do 27 lutego 2017 r. Premiowane 100 zł zostanie wypłacone do 10 marca 2017 r.

Szczegóły dostępne w regulaminach: regulamin promocji Money Mania 9 i regulamin promocji „Konto z kartą procentuje”.

Ile nas to będzie kosztować?

Konto Godne Polecenia to rachunek całkowicie darmowy. Za otwarcie i prowadzenie rachunku nie zapłacimy ani grosza. Karta do konta również może być darmowa, jeśli wykonamy nią 5 transakcji w miesiącu. Jest to dokładnie tyle, ile wymaga od nas promocja. Możemy więc za jednym zamachem pozbyć się opłat za kartę i zdobyć wysokie oprocentowanie.

Jedyne opłaty na jakie jesteśmy narażeni związane są z wypłatami z bankomatów, ponieważ darmowe są tylko z urządzeń BZ WBK oraz za przelewy internetowe. Pierwsze pięć przelewów w miesiącu jest darmowe, jednak szósty i każdy kolejny będzie nas kosztował 0,20 zł.

Załóż Konto Godne Polecenia z oprocentowaniem 4%!

9 comments

 1. Admin

  Jaki to rodzaj rachunku? Konto oszczędnościowe?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Rachunek osobisty

   Odpowiedz
 2. Admin

  Szkoda, nie załapię się na promocje;( Ale dzięki za wpis!

  Odpowiedz
 3. Admin

  Jest teraz jakiś program poleceń w BZ WBK? Można go jakoś połączyć z tą promocją?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Nie ma niestety

   Odpowiedz
 4. Admin

  Co ile odbywa się kapitalizacja odsetek?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Co miesiąc

   Odpowiedz
 5. Admin

  Jeśli interesuje mnie tylko 100 zł od Money Manii, to muszę zakładać kartę? Transakcje mogłabym załatwić BLIKiem. Da radę w ten sposób? Nie będzie problemu z wypłatą premii?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Regulamin wyraźnie stanowi: „Uczestnictwo w Akcji wiąże się z zawarciem umowy Konta w Promocji „Konto z kartą procentuje” wraz z kartą Visa Sol („Karta”) i usługami bankowości elektronicznej BZWBK24 („Usługi BZWBK24”), o ile Uczestnik nie posiada już Usług BZWBK24, w Banku Zachodnim WBK SA.”
   Do wglądu tutaj – http://www.moneymania.pl/regulamin

   Odpowiedz

Write a Reply or Comment