Money Mania: 100 zł za założenie Konta Zośka Pro z oprocentowaniem rocznym 3%!

07 lip

Money Mania: 100 zł za założenie Konta Zośka Pro z oprocentowaniem rocznym 3%!

Ruszyła nowa edycja Money Manii. Tym razem z udziałem Idea Banku. Do zgarnięcia jest 100 zł za założenie konta oszczędnościowego Zośka Pro z bardzo dobrym oprocentowaniem wynoszącym 3% w skali roku. Pula premii jest limitowana więc, żeby skorzystać z promocji trzeba się spieszyć.

Promocja dla nowych klientów banku

Jak w większości tego typu promocji również i w tej, aby wziąć udział trzeba być nowym klientem banku. Muszą więc to być osoby, które nigdy nie zawarły umowy z bankiem i nie są w trakcie składania wniosku jakikolwiek produkt oferowany przez bank. Innymi słowy, jeśli bank ma w swojej bazie nasz numer PESEL to z promocji niestety nie skorzystamy.

Dodatkowym ograniczeniem jest limitowana pula premii. Obiecane 100 zł przewidziane jest jedynie dla pierwszych 500 osób, które spełnią warunki. Jednak biorąc pod uwagę to, że wiele osób na pewno korzystało już z promocji Idea Banku (np. Lokata Happy) istnieje szansa, że akcja nie będzie cieszyła się wielkim zainteresowaniem.

Więcej szczegółów dostępne w regulaminie promocji.

Jak zgarnąć 100 zł premii?

Promocja trwa od 4 do 24 lipca, jednak organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia akcji w przypadku wyczerpania limitu wniosków. Aby zdobyć premię należy zarejestrować się na stronie promocji, aktywować swój profil, a na koniec złożyć wniosek o konto Zośka Pro z wygenerowanego dla nas linku. Dodatkowo w terminie do 21 od złożenia wniosku i nie później niż do 14 sierpnia musimy podpisać umowę z bankiem oraz zasilić założone konto kwotą nie mniejszą niż 1000 zł.

Do 14 sierpnia musimy również uzupełnić nasze dane niezbędne do odbioru premii. Informację o zakwalifikowaniu się do otrzymania premii otrzymamy do 20 sierpnia, a sama nagroda zostanie wypłacona do 31 sierpnia bieżącego roku.

3% na koncie Zośka Pro

Należy wiedzieć, że wnioskując o konto oszczędnościowe Zośka Pro automatycznie wnioskujemy o Konto Idealne w banku. Na szczęście prowadzenie tego konta osobistego jest całkowicie darmowe. Za przelewy złotówkowe Elixir oraz wypłatę gotówki w bankomatach w Polsce również nic nie zapłacimy, a konto to może nam się dość mocno przydać.

Standardowe oprocentowanie konta Zośka Pro wynosi 1%. Do podwyższenia oprocentowania będzie nam potrzebne właśnie Konto Idealne. Albowiem jeśli utrzymamy na nim 10% kwoty środków zgromadzonych na koncie oszczędnościowym Zośka Pro to nasze oprocentowanie wzrośnie już do 3% w skali roku.

Przykład: Jeśli na koncie osobistym ulokujemy 1000 zł, to konto oszczędnościowe Zośka Pro zarobi dla nas 3% dla kwoty 10 000 zł. Co ciekawe w promocji nie ma ograniczeń, więc wszystko zależy od naszych środków.

Co ważne Konto Zośka Pro mogą założyć również obecni klienci banku, jednak oni nie będą mogli zgarnąć premii.

Załóż konto Zośka Pro (3%) i odbierz 100 zł premii!

6 comments

 1. Admin

  Organizatorzy mogą „od tak” zakończyć promocję? Bez sensu…..

  Odpowiedz
  1. Admin

   zgadzam się i do tego te ograniczenia. Trochę przesadzają. Jak chcą robić promocje to niech robią to porządnie

   Odpowiedz
 2. Admin

  Ciekawe czy istnieją jeszcze osoby, które nie korzystały z Idea Banku;)

  Odpowiedz
 3. Admin

  Co to są te przelewy gotówkowe Elixir?

  Odpowiedz
 4. Admin

  Szybko wypłacają tą premie.. na ogół trzeba czekać z pół roku, żeby pojawiła się na koncie

  Odpowiedz
 5. Admin

  Darmowe wypłaty z bankomatów są ze wszystkich bankomatów czy tylko z bankomatów Idea Banku?

  Odpowiedz

Write a Reply or Comment