Memowarka: bon o wartości 210 zł do wykorzystania na Wizzair od Raiffeisen Polbank

25 Sie

Memowarka: bon o wartości 210 zł do wykorzystania na Wizzair od Raiffeisen Polbank

Trwa bardzo ciekawy konkurs Raiffeisen Polbank w którym można zgarnąć bon o wartości 210 zł do wykorzystania na przeloty liniami Wizzair. Aby przystąpić do promocji wystarczy stworzyć mema obrazującego niespełnioną obietnicę.

Pomimo tego, że konkurs organizuje Raiffeisen Polbank, aby wziąć w nim udział wcale nie trzeba być klientem banku. Wystarczy mieć skończone 18 lat i wysłać swoje zgłoszenie przez dedykowaną stronę promocji. Według regulaminu:

Zgłoszenie Konkursowe polega na osobistym wykonaniu przez Uczestnika oraz przesłaniu przez Uczestnika za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego w Serwisie Konkursowym, zdjęcia obrazującego niespełnioną obietnicę oraz opisanie go jednym z dostępnych w Serwisie haseł lub hasłem wymyślonym osobiście przez Uczestnika, co tworzy łącznie pracę konkursową w postaci tzw. „memu”. Uczestnik przesyła ww. zdjęcie w formacie „PNG”, „JPG” lub „JPEG”, z ograniczeniem wielkości takiej pracy konkursowej do 3 MB. Hasło nie może być dłuższe niż 60 znaków ze spacjami.

Konkurs składa się z czterech etapów. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie w każdym z nich. Okresy trwania etapów są następujące:

 • Etap pierwszy: 08.08.2016 – 14.08.2016
 • Etap drugi: 15.08.2016 – 21.08.2016
 • Etap trzeci: 22.08.2016 – 28.08.2016
 • Etap czwarty: 29.08.2016 – 04.09.2016

Wszystkie prace akceptowane będą przez moderatora w ciągu 24 godzin od nadesłania pomysłu. Następnie memy będą wrzucane do galerii na stronie promocji, gdzie będą je mogli oceniać wszyscy uczestnicy serwisu konkursowego, również ci niezarejestrowani. Jeden użytkownik może zagłosować na maksymalnie 5 prac w ciągu dnia, ale nie więcej niż na jedną pracę podczas danego etapu konkursu. W każdym etapie spośród 10 najlepiej ocenionych prac i 10 prac wybranych przez komisję zostanie wybrane 5 najlepszych. Nagrodzone prace będą publikowane nie później niż po upływie 10 dni roboczych od dnia zakończenia danego etapu. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o otrzymaniu voucherów o wartości 210 zł do wykorzystania na stronie Wizzair.com w ciągu kolejnych 5 dni roboczych. Szczegóły promocji w regulaminie.

Stwórz mema i zyskaj bon o wartości 210 zł na przelot z Wizzair!

7 comments

 1. Admin

  Bon obejmuje wszystkie loty Wizzair? Fajna promocja

  Odpowiedz
  1. Admin

   Tak, wszystkie

   Odpowiedz
 2. Admin

  Widze ze zostal juz tylko ostatni etap. wiadomo zy promocja zostanie przedluzona?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Czytałem regulamin i piszą tam tylko o tych czterech etapach

   Odpowiedz
 3. Admin

  Ile czasu jest na wykorzystanie vouchera?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Zasady wykorzystania vouchera określa WizzAir, do znalezienia na https://wizzair.com/pl-PL/IssueVoucher

   Odpowiedz
 4. Admin

  Szkoda że dopiero teraz przeczytałem o waszej akcji. Chętnie opisałbym pseudo promocję ryanair z kartami w BPH. Dobrze że szybko się zorientowałem i zrezygnowałem z tej kredytówki! Aby odebrać nagrodę w postaci niby bezpłatnego biletu każą ci dzwonić na drogą infolinię gdzie odbiera osoba z jęz. Angielskim. Przyłączenie rozmowy komuś polskojęzycznemu to już problem. Po czasie dowiadujesz się że pula biletów jest znacznie ograniczona a cena „bezpłatnego” niewiele różni się od normalnego biletu. Doliczając opłatę roczną za kartę i za połączenie wychodzisz do tyłu! odradzam tą promocję!

  Odpowiedz

Write a Reply or Comment