mBank: do 600 zł za założenie eKonta

02 cze

mBank: do 600 zł za założenie eKonta

Banki nie zwalniają z propozycjami nowych promocji. Tym razem zaskoczył nas mBank. W najnowszej promocji oferuje nawet do 600 zł. Aby zdobyć premię, wystarczy regularnie płacić kartą lub BLIKiem. Dodatkowo bank gwarantuje niezmienność podstawowych opłat przez najbliższe 2 lata.

Dla kogo promocja?

Promocja „Lepiej z eKontem” przeznaczona jest dla nowych klientów. Według regulaminu są to osoby, które począwszy od 1 stycznia 2016 r. nie były lub nadal nie są posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeśli spełniamy warunek bycia nowym klientem, to możemy już przejść do złożenia wniosku o eKonto Standard lub eKonto Plus z dedykowanej strony promocji. Należy to zrobić do 31 lipca 2017 r.

Do 600 zł premii

Biorąc udział w promocji możemy zdobyć nawet 600 zł w postaci zwrotu za płatności bezgotówkowe. Od każdej transakcji kartą lub BLIKiem otrzymamy 4% jej wartości. Maksymalny miesięczny zwrot wynosi 100 zł, co odpowiada wydatkom na poziomie 2 500 zł. Pamiętajmy jednak, że zwrot trafi na nasze konto, nawet po wydaniu mniejszej kwoty. Ważne tylko, aby spełnić podstawowe warunki zwrotu:

  • dokonać transakcji kartą i/lub BLIKiem na kwotę min. 250 zł w danym miesiącu kalendarzowym i nie anulować ich do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zostały wykonane,
  • zapewnić jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł (nie może być to przelew z innego rachunku w banku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem),
  • przynajmniej raz w danym miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca, następującego po miesiącu od spełnienia warunków. Więcej szczegółów na temat promocji znajdziecie w regulaminie.

Gwarancja niezmienności opłat

Gwarancję niezmienności opłat i warunków zwalniających z nich otrzymamy po spełnieniu warunków uczestnictwa w promocji. Dzięki temu mamy pewność, że przez 24 miesiące od dnia podpisania umowy, opłaty związane z prowadzeniem eKonta, wypłatami z bankomatów oraz realizacją wewnętrznych i zewnętrznych przelewów w PLN przez internet nie zmienią się. Gwarancja nie dotyczy jedynie opłat za kartę.

W promocji możemy założyć eKonto Standard lub eKonto Plus. Wybierając pierwszą opcję mamy zapewnione całkowicie darmowe prowadzenie konta. Opłat za kartę debetową możemy się pozbyć po wykonaniu 5 transakcji na dowolną kwotę. W innym przypadku opłata wyniesie 4 zł. Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów, to za darmo możemy korzystać z urządzeń Euronetu, Planet Cash oraz BZ WBK, o ile ich wartość to min. 100 zł. Jeśli wypłacamy niższą kwotę, to wtedy zapłacimy 1,3 zł. W przypadku wypłat z innych bankomatów opłata wynosi 7 zł.

Prowadzenie eKonta Plus również może być darmowe, ale tylko po zapewnieniu wpływu w wysokości 1000 zł. W innym przypadku zapłacimy 5 zł. W przypadku karty debetowej warunki są identyczne jak w przypadku oferty Standard. Dodatkowo mamy zapewnione darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów, o ile będziemy wypłacać min. 100 zł. Po wypłacie mniejszej kwoty, zostanie pobrana prowizja w wysokości 1,3 zł.

Załóż konto w mBanku i odbierz nawet 600 zł premii!

Write a Reply or Comment