mBank: do 350 zł premii za założenie konta osobistego

28 kw.

mBank: do 350 zł premii za założenie konta osobistego

W mBanku wystartowała kolejna edycja promocji z kontem osobistym dla nowych klientów. Do zdobycia jest 300 zł w postaci zwrotu za płatności bezgotówkowe oraz dodatkowa 50 zł za skorzystanie z programu poleceń.

300 zł premii w postaci zwrotu

Promocja „Zyskuj z eKontem” przeznaczona jest dla osób, które nie były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku osobistego lub konta oszczędnościowego w mBanku rozpoczynającego się numerem 1140 2004 lub 1140 2017 po 1 stycznia 2016 r. To dobra wiadomość dla tych, którzy posiadali już jakiś rachunek w mBanku, ponieważ jeśli zamknęli go przed wskazanym terminem, to spokojnie będą mogli skorzystać z promocji.

300 zł premii otrzymamy w postaci zwrotu. Aby ją otrzymać, będziemy musieli wykonać jak najwięcej płatności kartą i/lub BLIKiem. Za każdą z tych transakcji bank będzie nam zwracał 2% jej wartości. Zwrot będziemy otrzymywać przez 6 kolejnych miesięcy. Maksymalnie w jednym miesiącu będzie można zdobyć 50 zł, co po pół roku daje obiecaną premię w wysokości 300 zł.

Regulamin zastrzega, że zwrot zostanie wypłacony dopiero wtedy, kiedy łącznie spełnisz poniższe warunki:

1) dokonasz transakcji kartą i/lub płatności BLIK na kwotę minimum 250 zł w danym miesiącu kalendarzowym,
2) ww. transakcje nie zostaną anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (tzw. zwrot towaru),
3) na Twoje eKonto promocyjne wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem,
4) co najmniej raz w danym miesiącu kalendarzowym zalogujesz się do aplikacji mobilnej Banku.

Przez transakcje kartą/BLIKiem bank rozumie transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych. Wynika z tego, że transakcje dokonane w internecie nie będą zaliczane do zwrotu. W praktyce bywa to jednak różnie, więc wszystko okaże się tak naprawdę w trakcie trwania promocji.

50 zł za udział w programie poleceń

Oprócz 300 zł premii bank oferuje nowym klientom również dodatkowe 50 zł za skorzystanie z polecenia. Tutaj zasady są bardzo proste. Wystarczy założyć konto osobiste z linku polecającego i wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy. Osoby, które nie mają znajomych korzystających z usług mBanku, mogą skorzystać z naszego linku polecającego (kod poleceń: polskabankowosc).

Z promocji można skorzystać do 31 maja 2017 r. Po więcej szczegółów zapraszamy do regulaminu promocji.

Charakterystyka oferty eKonta

Jeśli chodzi o samo prowadzenie eKonta w wersji Standard to jest ono darmowe. Karta płatnicza może nas kosztować 4 zł miesięcznie. Opłaty można się jednak bardzo łatwo pozbyć wykonując 5 transakcji w miesiącu na dowolne kwoty. Wypłacać możemy za darmo z bankomatów Planet Cash, BZ WBK oraz Euronetu, ale tylko kwoty w wysokości min. 100 zł. Pozostałe to koszt 7 zł.

Załóż eKonto Standard i odbierz nawet do 350 zł premii!

Write a Reply or Comment