mBank: do 300 zł zwrotu i 3% na koncie osobistym

13 lis

mBank: do 300 zł zwrotu i 3% na koncie osobistym

Wystartowała druga edycja promocji „Konto podwójnie zarabiające”. Tym razem każdy nowy klient będzie mógł zgarnąć zwrot za zakupy w wysokości 2% oraz oprocentowanie 3% w skali roku na koncie osobistym.

Dla kogo promocja?

Aby wziąć udział w akcji należy być nowym klientem mBanku. Za taką osobę bank uważa takie osoby, które po dniu 1 stycznia 2015 roku nie były stroną umowy z bankiem na mocy której bank prowadził na ich rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy bądź rachunek oszczędnościowy.

Jeśli spełniamy ten warunek to możemy już złożyć wniosek o eKonto w wersji standard lub plus. Najprościej można to zrobić przez dedykowaną stronę promocji. Aby otrzymać zwrot za zakupy w wysokości 2%, będzie trzeba w każdym miesiącu dokonać transakcji bezgotówkowych lub BLIK na kwotę min. 250 zł oraz zapewnić jednorazowy wpływ w wysokości 1000 zł. Należy pamiętać, że wpływ ten nie może pochodzić z rachunku uczestnika promocji. Maksymalny zwrot miesięczny wynosi 50 zł. Będziemy go otrzymywać przez 6 kolejnych miesięcy, zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto. A więc łącznie możemy otrzymać nawet 300 zł.

3% na koncie osobistym

Zakładając eKonto standard lub eKonto plus możemy również liczyć na podwyższone oprocentowanie. 3% na koncie osobistym to całkiem sporo. Oprocentowanie to będzie obowiązywało przez 7 miesięcy, zaczynając od miesiąca w którym zawarliśmy umowę. Odsetki będą naliczane od średniego salda zgromadzonego na rachunku. Warto tutaj zaznaczyć że oprocentowanie obowiązuje tylko do kwoty 3000 zł.

Więcej szczegółów dostępne jest w regulaminie promocji.

Ile nas to będzie kosztować?

Rachunek eKonto w wersji standard jest całkowicie darmowy. Jedyne za co możemy zapłacić, to obsługa karty. Opłata wynosi 4 zł, ale można się jej pozbyć wykonując 5 transakcji miesięcznie. Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów, to darmowe są z urządzeń mBanku, BZ WBK, Planet Cash oraz Euronetu. Za wypłaty z pozostałych bankomatów zapłacimy 3%, min. 5 zł, max. 9zł.

W przypadku eKonta w wersji plus jest nieco inaczej. Miesięczny koszt wynosi 5 zł chyba, że zapewnimy miesięczny wpływ w wysokości 1000 zł. Opłaty za kartę pozbędziemy w ten sam sposób co w przypadku eKonta w wersji standard, czyli wykonując 5 transakcji miesięcznie. eKonto Plus zapewnia również darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów.

Załóż eKonto i czerp z tego korzyści!

3 komentarze

 1. Admin

  Kolejna fajna akcja mBanku. Dzięki za wpis

  Odpowiedz
 2. Admin

  Można jakoś połączyć tą promocję z lokatą 3,5% dla nowych klientów?

  Odpowiedz
 3. Admin

  A co z klientami Multibanku? Załapią się na promocję?

  Odpowiedz

Write a Reply or Comment