mBank: 150 zł za założenie konta firmowego + 100 zł za przelew do ZUS

07 cze

mBank: 150 zł za założenie konta firmowego + 100 zł za przelew do ZUS

mBank wystartował z kolejną promocją we współpracy z serwisem Bankier. Tym razem zakładając mBiznes Konto Standard można zgarnąć 150 zł na start oraz dodatkowe 100 zł za przelew do ZUS. To jednak nie wszystko. Jako dodatkowy bonus, bank oferuje zwolnienie z podstawowych opłat przez okres 2 lat. Promocje są ważne do końca czerwca.

150 zł premii na start

Promocja „150 zł na start” przeznaczona jest tylko dla nowych klientów firmowych mBanku. Dokładny zapis w regulaminie wygląda następująco:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która przed dniem wykonania czynności opisanych w Pkt II.4 Regulaminu posiadała w mBanku jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP do dnia 31.05.2017 r.

Jeśli warunek jest spełniony, to możemy przejść do wypełnienia wniosku o mBiznes Konto Standard na dedykowanej strony promocji. Konieczne będzie przy tym wyrażenie zgody na ujawnienie informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do przeprowadzenia promocji. Następnie w ciągu miesiąca, będziemy musieli podpisać umowę o nowo otwarte konto.

Warunki zgarnięcia 150 zł premii są bardzo proste. Wystarczy wykonać jedną transakcję bezgotówkową lub przelew inicjowany przez uczestnika w terminie jednego miesiąca od podpisania umowy. O przyznaniu premii zostaniemy powiadomieni do 30 września 2017 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail. Sam przelew nagrody nastąpi w ciągu kolejnych 14 dni roboczych. Oczywiście jeśli nadal będziemy posiadać aktywne konto w mBanku.

Więcej szczegółów dostępne jest w regulaminie.

Dodatkowe 100 zł za przelew do ZUS

150 zł to jednak nie jedyna nagroda, jaką można zdobyć zakładając konto firmowe w mBanku. Dla nowych klientów firmowych bank przewidział także dodatkowe 100 zł. Aby je zdobyć wystarczy w ciągu 30 dni od otwarcia mBiznes Konta Standard wykonać przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł. To by było na tyle, ale jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, to po szczegóły zapraszamy do regulaminu promocji.

Dodatkowym bonusem jest zwolnienie z podstawowych opłat przez okres 24 miesięcy, czyli:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za wydanie oraz korzystanie z karty debetowej,
  • 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZ WBK na terenie Polski,
  • 0 zł prowizji za wypłaty w PLN w wpłatomatach mBanku i Euronetu na terenie Polski.

Po darmowym okresie, konto będzie mogło nas kosztować 9 zł miesięcznie. Opłaty można się jednak pozbyć wykonując przelew do ZUS. Karta debetowa nie jest obowiązkowa, ale jeśli postanowimy dalej z niej korzystać, to może nas ona kosztować 5 zł miesięcznie. Po wydaniu 500 zł miesięcznie, oplata nie będzie naliczana.

Załóż mBiznes Konto Standard i odbierz nawet 250 zł premii!

Write a Reply or Comment