mBank: 100 zł za założenie mBiznes konta Standard oraz brak opłat przez 24 miesiące

13 sty

mBank: 100 zł za założenie mBiznes konta Standard oraz brak opłat przez 24 miesiące

Mamy kolejną edycję promocji dla klientów firmowych mBanku. Co ciekawe, tym razem w akcji będą mogły wziąć udział nie tylko nowe firmy, ale również te, które prowadzą działalność już od dłuższego czasu. Aby zdobyć dedykowane 100 zł premii, wystarczy założyć mBiznes konto Standard oraz wykonać jeden przelew do ZUS. Oprócz tego mBank oferuje również bezpłatne korzystanie z konta przez 24 miesiące.

100 zł premii od mBank

Jak już wspomnieliśmy z promocji mogą skorzystać nie tylko nowe firmy, ale również te, które prowadzą swoją działalność już od jakiegoś czasu. Do udziału w akcji wymagany jest jednak status nowego klienta firmowego mBanku, to znaczy takiego który nie posiadał jakiegokolwiek rachunku firmowego dla danego numeru NIP do dnia 26.12.2016 r.

Jeśli spełniamy warunek to wystarczy już tylko złożyć wniosek na dedykowanej stronie promocji i zawrzeć umowę o prowadzenie rachunku. Należy to zrobić do 28 lutego 2017 r. Następnie, aby wszystkie warunki zostały spełnione, trzeba będzie w ciągu 30 dni kalendarzowych dokonać przynajmniej jednej płatności ZUS na kwotę min. 250 zł.

Premia w wysokości 100 zł zostanie przekazana w ciągu kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Prześwietlenie oferty mBiznes konto Standard

Biorąc udział w promocji mamy zagwarantowane bezpłatne korzystanie z rachunku przez 24 miesiące. Oznacza to:

  • brak opłat za prowadzenie konta,
  • nielimitowane darmowe przelewy internetowe,
  • brak opłat za wydanie o prowadzenie karty debetowej,
  • brak opłat za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZWBK na terenie Polski,
  • brak opłat za wpłaty w PLN w wpłatomatach mBanku i Euronetu na trenie Polski.

A co po okresie 24 miesięcy? mBiznes konto Standard kosztuje 9 zł miesięcznie. Opłaty można się jednak pozbyć, wykonując co miesiąc przelew do ZUS. Wypłaty z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZ WBK są darmowe. Za inne zostanie pobrana opłata w wysokości 3%, min. 5 zł. Każdy przelew bankowy kosztuje 1,5 zł. W tym przypadku można starać się o zwolnienie z opłat. Pismo do banku uargumentowane zmianą instytucji na inną, powinno zapewnić nam 180 darmowych przelewów na rok. Karta płatnicza może nas kosztować 5 zł miesięcznie. Jeśli jednak wykonamy transakcje na kwotę min. 500 zł, to opłata zostanie zniesiona.

Załóż mBiznes konto Standard i odbierz premię!

Write a Reply or Comment