mBank: 100 zł za założenie eKonta m + 500 zł w konkursie na najlepszy projekt karty

10 cze

mBank: 100 zł za założenie eKonta m + 500 zł w konkursie na najlepszy projekt karty

Od paru dni dostępna jest nowa promocja od mBanku, przeznaczona dla młodych klientów tego banku w wieku od 18 do 24 lat. Teraz, otwierając eKonto m, można w banalny sposób zgarnąć 100 zł premii. Wystarczy spełnić podstawowe warunki. Dla osób kreatywnych, mBank przygotował dodatkowy konkurs, w którym nagrodą główną jest 500 zł oraz udział w filmie popularnego YouTubera.

Kto skorzysta z promocji?

Promocja dotyczy eKonta m, które przeznaczone jest dla osób od 18. do 24. roku życia. Aby skorzystać z promocji trzeba być właśnie w takim wieku. Oprócz tego należy być nowym klientem banku, czyli takim, który od 1 stycznia 2016 r. nie był lub nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, to nie pozostaje już nic innego, jak złożyć wiosek o eKonto m wraz z kartą debetową z dedykowanej strony promocji. Czas na złożenie wniosków oraz podpisanie umowy z bankiem mamy do 11 lipca 2017 r.

Jak zgarnąć 100 zł premii?

Aby otrzymać tytułową premię, trzeba będzie w miesiącu następującym po miesiącu od założenia konta co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku oraz wykonać przynajmniej 5 płatności kartą w punktach handlowo-usługowych na dowolne kwoty. Te same warunki będziemy musieli spełnić w drugim miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Oznacza to, że jeśli konto założymy jeszcze w czerwcu, to powyższe warunki będziemy musieli spełnić w lipcu i sierpniu. Jeśli chodzi o wypłatę premii, to nastąpi ona w dwóch etapach. Pierwsze 50 zł otrzymamy w sierpniu (jeśli spełnimy warunki w lipcu), natomiast drugą część premii również wynoszącą 50 zł dostaniemy we wrześniu (jeśli spełnimy warunki w sierpniu).

Więcej szczegółów w regulaminie.

500 zł do wygrania w konkursie

Dla osób posiadających eKonto m, bank przygotował dodatkowy konkurs, w którym za zaprojektowanie wyglądu karty można zgarnąć 500 zł oraz wystąpić w filmie jednego ze znanych YouTuberów. Aby wziąć udział w konkursie „Starcie w karcie” na początku trzeba wybrać jedną z drużyn: Ajgora lub Blowka, a następnie zaprojektować kartę według własnego pomysłu. YouTuberzy co tydzień będą wybierać 10 najlepszych projektów, których autorzy zostaną nagrodzeni premią w wysokości 500 zł. Dodatkowo 3 osoby spośród nich, będą mogły wystąpić w filmie Ajgora lub Blowka na YouTubie. Konkurs składa się z 4 rund. Na koniec 12 kart zaprojektowanych przez zwycięzców trafi do wzorów banku na stałe. Całe starcie można śledzić pod tym linkiem.

Prześwietlenie oferty eKonta m

eKonto m jest rachunkiem praktycznie w pełni darmowym – dla osób od 18. do 20. roku życia. Nie zapłacą żadnych prowizji za otworzenie i prowadzenie rachunku, przelewy w złotych zlecone w bankowości internetowej lub mobilnej, oraz za korzystanie z karty płatniczej. Darmowe są także wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

W przypadku osób od 21 do 24 lat opłata za kartę wynosi 4 zł. Można jej uniknąć, wykonując 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu miesiąca. Pozostałe opłaty, tak jak w przypadku osób w wieku od 18 do 20 lat, wynoszą 0 zł.

Załóż eKonto m i zgarnij 100 zł premii na start!

Write a Reply or Comment