Loteria od Credit Agricole – pensja jak prezydent i 100 zł na start za otworzenie rachunku osobistego

31 Mar

Loteria od Credit Agricole – pensja jak prezydent i 100 zł na start za otworzenie rachunku osobistego

Z początkiem tygodnia ruszyła promocja, w puli której znajduje się ponad 2 mln zł. W ramach loterii możemy wygrać pensję „prezydencką”, a jeśli nie posiadamy rachunku oszczędnościowego możemy liczyć na premię 100 zł. Przed uczestnikami promocji bank stawia jednak kilka wymogów.

Loteria jest skierowana do posiadaczy kont osobistych w Credit Agricole. Do promocji można zgłaszać się od 14 marca do 9 grudnia 2016 r. Można to zrobić telefonicznie, na stronie banku lub w placówce Credit Agricole.

Podstawowym wymogiem udziału w promocji jest comiesięczny wpływ wynagrodzenie na konto – które nie może wynieść mniej niż 500 zł. Kwota wynagrodzenia musi trafić na konto od 10 do 40 dni przez dniem losowania. Losowanie nagród ma miejsce w każdy poniedziałek od 21 marca do 12 grudnia – pewnymi z wyjątkami (29.03, 4.05, 16.08 i 2.11). Losowanych jest 5 zwycięzców oraz 25 osób, które trafiają na listę rezerwową. Liczba zwycięzców jest uzależniona od liczby dni roboczych w tygodniu. Laureat może otrzymać równowartość wpłaconego wynagrodzenia – kwota nagrody nie może być wyższa niż 10 tys. zł.

Jak wygrać pensję prezydencką?

W każdym tygodniu trwania promocji można otrzymać pensję prezydencką – czyli 14 098 zł. Terminy losowań to: 21.03, 29.03, 04.04, 11.04, 18.04, 25.04, 04.05, 09.05, 16.05, 23.05. W każdym tygodniu losowany będzie jeden zwycięzca i 5 rezerwowych laureatów. Rezerwowi zwycięscy zostają wybrani na wypadek, gdyby pierwsza wylosowana osoba nie spełniła wszystkich wymogów promocji.

Bank zastrzega sobie prawo do wizerunku zwycięzcy – oprócz konieczności potwierdzenia regulaminu oraz zgody na wykorzystanie danych osobowych w celach marketingowych – będziemy musieli zgodzić się na utrwalenie naszego wizerunku. Bank prawdopodobnie, chce „pochwalić się” zwycięzcami loterii. O wygranej zostaniemy poinformowani telefonicznie w ciągu 10 dni roboczych od losowania.

Za co można otrzymać 100 zł premii?

Zakładając konto w Credit Agricole możemy także otrzymać 100 zł premii. Wystarczy udać się do oddziału banku. Należy założyć dowolne konto, zdecydować się na kartę debetową, wydać zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych. Z promocji wykluczeni są klienci, którzy w okresie 12 miesięcy przed założeniem konta byli posiadaczami innego rachunku w Credit Agricole. Dodatkowo musimy złożyć wniosek o przeniesienie konta oraz wyrazić zgodę na przekazywanie wynagrodzenia na nowy rachunek. Uwaga, Credit Agricole stawia wymóg wpływu co najmniej 1500 zł w ciągu trzech miesięcy od założenia rachunku. Dopiero po spełnieniu wszystkich wymagań otrzymamy premię 100 zł.

Pełny regulamin promocji tutaj.

Write a Reply or Comment