Kontoaktywator w BGŻ BNP Paribas – konto z oprocentowaniem 4% i darmowym debetem

18 wrz

Kontoaktywator w BGŻ BNP Paribas – konto z oprocentowaniem 4% i darmowym debetem

BGŻ BNP Paribas rozpoczęło ostatnio oferować nowy rachunek osobisty – Kontoaktywator. Promocyjna oferta pojawiała się w zamian za konto Aktywna Pensja. Największą zaletą tej oferty jest oprocentowanie rachunku w wysokości 4% oraz darmowy debet.

Z promocji można skorzystać do końca października 2015 roku. Konto jest oferowane osobom, które nie posiadały w BGŻ lub BNP Paribas rachunku przez 6 ostatnich miesięcy. Aby otworzyć rachunek należy wypełnić wniosek oraz wybrać wyciąg z konta w formie elektronicznej.

Promocja na konto dotyczy przede wszystkim oprocentowania. Oszczędności zdeponowane na Kontoaktywator mogą być oprocentowane na 4% w skali roku. Oprocentowanie będzie obowiązywać przez 12 miesięcy od otworzenia konta. Jednak oprocentowane będą tylko te środki, które zostaną wpłacone na samym początku – jednorazowy depozyt w ciągu miesiąca. Maksymalna kwota może wynieść 5000 zł.

Warunkiem otrzymania promocyjnego oprocentowania jest skorzystanie z karty debetowej i aktywne korzystanie z niej podczas wypłacania odsetek – czyli na koniec miesiąca.

Oprócz atrakcyjnego oprocentowania, klient może również zyskać dostęp do darmowego debetu. Oprocentowanie przez pierwsze 12 miesięcy wyniesie 0%. Limit bez odsetkowy wyniesie tyle, ile nasza pierwsza wpłata na konto. Aby skorzystać z darmowego debetu, należy złożyć o niego wniosek w ciągu 3 miesięcy od otworzenia konta.

Najważniejszym warunkiem, który należy spełnić, aby móc założyć Kontoaktywatora to posiadanie Konta Praktycznego. Konto praktyczne kosztuje miesięcznie 10 zł, ale opłata może nie zostać pobrana w przypadku:

  • jeśli posiadacz konta nie skończył 26 lat,
  • jeśli na konto zostanie przelane przynajmniej 1 tys. zł w ciągu miesiąca  z konta w innym banku.

Posiadanie Konta Praktycznego wiąże się również z opłatą za kartę debetową. Ta wynosi 7 zł. Unikniemy jej jeśli
obrócimy kartą 300 zł w ciągu miesiąca. Tutaj osoba, która nie skończyła 26 lat również może liczyć na zwolnienie z opłaty. Karta debetowa umożliwia darmową wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Write a Reply or Comment