Konto za zero od PKO BP wraz z premią 100 zł – czy to opłacalna promocja?

13 mar

Konto za zero od PKO BP wraz z premią 100 zł – czy to opłacalna promocja?

Po ostatnim zamieszaniu z podwyżkami opłat w PKO BP, największy bank w Polsce postanowił zorganizować promocję dla swoich klientów (być może dla ocieplenia wizerunku). W nowej promocji można otrzymać 100 zł za założenie Konta za Zero.

Promocja rozpoczęła się 26 lutego 2016 i będzie trwać do końca marca. W zamian za wydanie 10 zł z konta IKO w zamian można otrzymać 100 zł. Są jednak również inne warunki, które należy spełnić, aby móc skorzystać z promocji PKO.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji wykluczone są osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy licząc od 26 lutego podpisały umowę z PKO BP na prowadzenie rachunku bankowego. Bez znaczenia, czy umowa została później rozwiązana czy nie. Umożliwia to skorzystanie z oferty zarówno zupełnie nowym klientom jak i starym, którzy są klientami PKO BP dłużej niż rok. Ograniczenie obejmuje również osoby, które złożyły wniosek o otworzenie konta przed tym czasem, ale wciąż nie dopełniły wszystkich czynności.

Jak wygląda proces zakładania promocyjnego konta?

Na wstępie musimy zarejestrować się na specjalnej stronie promocji, którą można znaleźć np. tu. Następnie należy wypełnić wniosek o otworzenie konta, klikając w link otrzymany po zarejestrowaniu. Podczas wypełniania wniosku, mamy obowiązek zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych od PKO BP oraz przekazanie danych, objętych tajemnicą bankową, organizatorowi czyli serwisowi bankier.pl. Dane są wykorzystywane wyłącznie przy rozliczaniu promocji. Po spełnieniu powyższych wymogów, w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, należy podpisać umowę za pośrednictwem kuriera. Ostatnią czynnością jest dokonanie płatności IKO na minimum 10 zł. Uwaga – płatność musi mieć miejsce w sklepie stacjonarnym – odpadają transakcje internetowe. Liczba osób, która może skorzystać z promocji jest ograniczona. W drugiej odsłonie jest to 800 kont. Liczba złożonych wniosków jest stale aktualizowana na stronie promocji.

Bonus powinien zostać przyznany do 25 czerwca 2016. Zostaniemy o tym poinformowani drogą mailową. W wiadomości otrzymamy link do strony, na której będziemy musieli podać nr konta do przelewu bonusowych 100 zł. Mamy na to 14 dni roboczych. Po uzupełnieniu danych w ciągu dwóch tygodni premia znajdzie się na naszym rachunku.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Omawiana promocja ma ograniczoną liczbę kont możliwych do założenia. Z promocji może skorzystać 800 osób – kto pierwszy ten lepszy. Organizator poinformuje wcześniej chętnych o wyczerpaniu puli. Samo konto jest darmowe, jeśli zdecydujemy się na kartę debetową. Jeśli nie to pobierana będzie opłata miesięczna w wysokości 6,90 zł. Uwaga, aby karta debetowa była bezpłatna, należy przeprowadzić transakcje na 300 zł miesięcznie. Wtedy zostaniemy zwolnieni z opłaty za kartę.

Strona do zarejestrowania w promocji znajduje się pod tym linkiem.

Write a Reply or Comment