Konto podwójnie zarabiające: 300 zł premii i 3% w nowej promocji mBanku

19 sie

Konto podwójnie zarabiające: 300 zł premii i 3% w nowej promocji mBanku

Zapewne wszyscy pamiętają jeszcze do niedawna trwającą promocję mBanku w której za założenie eKonta można było otrzymać nawet 500 zł. Promocja dalej trwa, jednak na nieco innych warunkach. Premia na start została zmniejszona do 300 zł, w zamian za to bank dorzuca odsetki w wysokości 3% w skali roku. Dodatkowo definicja nowego klienta została znacznie zliberalizowana, dzięki czemu starzy klienci banku również będą mogli wziąć udział w akcji.

Dla kogo promocja?

Promocja „Konto podwójnie zarabiające” przeznaczona jest dla nowych klientów banku, ale nie tylko. W akcji będą mogły wziąć również osoby, które posiadały konto w mBanku lecz zamknęły je przed 1.01.2015r. Dokładna definicja nowego klienta została przedstawiona w regulaminie:

Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który po dniu1 stycznia 2015 roku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

300 zł premii w postaci moneybacku

Premia w wysokości 300 zł może do nas trafić w postaci moneybacku. Do zgarnięcia jest 50 zł miesięcznie przez 6 kolejnych miesięcy od otwarcia konta. Za każdą płatność kartą lub BLIKiem otrzymamy 2% zwrotu. Zakupy można robić zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie. Bank zastrzega, że zwrot będzie naliczany dopiero po wydaniu min. 250 zł miesięcznie oraz zapewnieniu wpływów w wysokości nie mniejszej niż 1000 zł. Wpływ niekoniecznie musi być wynagrodzeniem od pracodawcy, wystarczy tylko, że nie będzie pochodził z rachunku należącego do uczestnika promocji.

Oprocentowanie konta 3%

Oprócz zwrotu za zakupy możemy również zyskać dodatkową gotówkę dzięki podwyższonemu oprocentowaniu. mBank postanowił nam płacić 3% w skali roku za zgromadzone środki. Oprocentowanie obowiązuje do kwoty 3 000 zł i jest ważne przez 7 miesięcy.

Zainteresowanych szczegółami promocji odsyłamy do regulaminu.

Dodatkowe 100 zł za udział w Money Manii

Na koniec przypominamy o nadal trwającej akcji Money Manii. Biorąc udział w promocji można zgarnąć dodatkowe 100 zł tak naprawdę za nic. Ofertę szczegółowo prześwietliliśmy w tym wpisie. W skrócie: aby otrzymać premię należy zarejestrować się na stronie promocji, stworzyć swój profil oraz podpisać umowę o eKonto do 11 września 2016 roku. Następnie do 2 października trzeba będzie wykonać 5 dowolnych transakcji oraz uzupełnić swój numer konta na stronie promocji.

Załóż eKonto i zgarnij 300 zł premii!

4 komentarze

 1. Admin

  Świetna promocja i oferta bankowa w jednym 🙂 Poważnie zastanawiam się nad skorzystaniem z tej wyjątkowej oferty.
  Dzięki za fajne opisanie promocji, z resztą jak zawsze 🙂

  Odpowiedz
 2. Admin

  Wygląda to całkiem ciekawie, a lokata 3% to ciekawa propozycja przy obecnych stopach procentowych

  Odpowiedz
 3. Admin

  Wie ktoś, czy zakładając konto przez Money Manie będą działać polecenia? Chodzi mi o to, czy jest możliwość wpisania kodu osoby polecającej, żeby dostała ona premię?

  Odpowiedz
  1. Admin

   Proszę jaśniej! W tej promocji nie ma systemu poleceń 😉 Poza tym akcja została już zakończona

   Odpowiedz

Write a Reply or Comment