Konto Godne Polecenia w BZ WBK z premią 80 zł na Grouponie

18 Wrz

Konto Godne Polecenia w BZ WBK z premią 80 zł na Grouponie

Jedną z ciekawszych ofert kont bankowych na rynku można uznać rachunek w BZ WBK. Konto Godne Polecenia to promocyjna oferta, która umożliwia otrzymanie w sumie premii w wysokości 80 zł. Z oferty można skorzystać za pomocą portalu Groupon.

Oferta BZ WBK jest skierowana do nowych klientów, którzy nie posiadali i nie posiadają konta w tym banku. Promocja obowiązuje do końca września 2015 roku. Aby skorzystać z oferty należy kupić groupona za 5 zł, złożyć wniosek, podpisać umowę na konto i kartę debetową oraz wydać kartą 100 zł do końca października. Po spełnieniu tych warunków klient może liczyć na otrzymanie premii w wysokości 70 zł. Do 16 listopada bank powinien wysłać maila z potwierdzeniem przyznania premii. Do 24 listopada należy podać dane – nr konta oraz adres, aby otrzymać premię.

Premia 70 zł przelana zostanie na Konto Godne Polecania do 4 grudnia. Dodatkowe 10 zł możemy otrzymać, jeśli założymy Lokatę Mobilną na 2,5% w skali roku. Maksymalny depozyt na lokacie może wynieść 20 tys. zł. Z oferty lokaty można skorzystać do 30 października. Warto zwrócić uwagę, że karta debetowa oferowana w ramach Konta Godnego Polecenia jest płatna i kosztuje 7 zł miesięcznie.

Spełnieni warunków promocji wiąże się również z otrzymaniem 90 zł możliwych do wydania na serwisie Groupon.

Write a Reply or Comment