Konto Direct w ING – 100 zł za założenie rachunku

05 sty

Konto Direct w ING – 100 zł za założenie rachunku

W ING Banku Śląskim znowu można dostać 100 zł bonusu za otworzenie rachunku osobistego. Wystarczy założyć Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort. Samo konto jest dość atrakcyjną ofertą. Jednak aby otrzymać 100 zł, należy spełnić pewne warunki stawiane przez ING.

Z proIntro-section_04-300x192mocji mogą skorzystać nowi klienci. Co oznacza „nowy klient”? To osoba, która od 1 stycznia 2014 nie posiadała Konta z Lwem (ograniczenia dotyczą także posiadaczy konta dla firm) – szczegóły regulaminu tu. Bonus otrzymamy tylko, jeśli otworzymy Konto z Lwem przez Internet – co można zrobić tutaj. Promocja trwa do 31 stycznia 2016 roku.

Ostatecznym termin na podpisanie umowy jest 29 lutego, w ramach umowy musimy również zgodzić na kartę debetową. Ostatnim warunkiem jaki stawia ING jest dokonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 1 tys. zł. Mamy na to czas do końca czerwca 2016 roku. Po miesiącu od tej daty – czyli do 30 lipca 2016, bank wypłaci nam 100 zł premii.

Na co uważać?

Ogólnie oferta promocyjna od ING jest opłacalna. Należy jednak uważać na dodatkowe opłaty jakie bank wprowadza z początkiem 2016 roku – m.in. prowizje za wypłaty z bankomatów. Trzeba także zwrócić uwagę na opłaty za kartę debetową. Jeśli w ciągu miesiąca nie dokonamy płatności kartą na minimum 300 zł to będziemy musieli zapłacić 7 zł miesięcznie. Ale uwaga – ci którzy nie ukończyli 26 roku życia mają obniżony miesięczny limit obrotu do 200 zł.

Pełny regulamin znajduje się pod tym linkiem

Szczegóły promocji oraz wniosek o założenie konta znajdują się pod tym adresem

Write a Reply or Comment